Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van jelentősége?

Szerintetek van jelentősége?

Figyelt kérdés
Volt anno egy bnőm akivel jóba voltunk de később el távolodtunk egymástól. Nyomult haverkodni akart ezzel nem volt gond mert én is szívesen haverkodtam beszélgettem vele.Mikor nagy bulik voltak a párommal elmentünk ott volt ő is és furcsa volt hogy a párom nem beszélgetett vele de más csaj ismerőssel igen vagy köszönt de neki még köszönni sem köszönt.

2021. szept. 9. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen van, bár ezt inkább a pároddal kéne megbeszélned, hogy mi a baja a barátnőddel. Nem várhatod el, hogy kedvelje, de azért köszönni csak köszönhetne neki.
2021. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,h volt köztük valami?
2021. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. Párom nem beszél róla szóba sem hozza.
2021. szept. 9. 10:22
 4/4 A kérdező kommentje:
De anno a csaj mesélt egy palirol akivel ismerkedett de nem mondta meg a nevét. Azt tudom hogy nem jöttek össze.
2021. szept. 9. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!