Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az extrovertáltak másnak is...

Az extrovertáltak másnak is rituális személynek tűnnek?

Figyelt kérdés

Tehát kicsit szektásoknak, akik szerint a társad rituálékat szigorúan be kell tartania mindenkinek, kivétel nélkül. Aki pedig ellenkezik azt kiátkozzák.


Introvertáltként ez a benyomásom, sok logikátlan viselkedésformát, szokást követnek, és úgy tartják, hogy az az egyetlen elfogadható megoldás.


Másnak is ez a benyomása?


2021. szept. 10. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Én magát ezt az egész f..ágot aki kitalálta már hülyeségnek tartom,hogy introvertált,extrovertált emberekre osztják fel a társadalmat.


Egy "introvertált" ember is érezheti jól magát más emberekkel,egy extrovertált érezheti magát sok ember között....EMBER van nem kell ennyire belemászni a dolgokba,furcsa módon ha valakit megkérdezek szerinte milyen mindig azt mondja itrovertált,szóval akkor most ennek mi értelme?

2021. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Jung alkotta meg ezeket a kategóriákat, távolról sem légbőlkapott hülyeségek. A "rituális személy" fogalmát viszont nem nagyon tudom értelmezni.
2021. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
1-es, igazad van. Csak nevelés és megszokás kérdése, hogy kivel érzi jól magát.
2021. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 99% ilyen. Majdnem biztos hogy nálad is számtalan "rituált" lehetne találni.
2021. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én introvertált vagyok, de ember..



Ez mi a fax?

2021. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
#4 a nevelés milyensége határozza meg, hogy a gyerekből intro vagy extro személyiség lesz-e. A gyerekkori élményeket, benyomásokat elég nehéz felülírni, mivel ezek a tudatalattinkat formálták. És hát ugyebár az életünk első éveit főként a szüleink csinálják olyanra, amilyen.
2021. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ezt részben cáfolnám mert vannak akik eleve ilyennek születnek😶

2021. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#7: Szó sincs róla. Ez örökletes, gének által meghatározott személyiségjegy. Dolgozni lehet rajta, de egy introvertáltból seha nem lesz extrovertált.
2021. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Én nem érzem őket rituális viselkedésűnek, nem követnek szerintem furcsa szokásokat.


Azt viszont nem értem, hogyan bírják ki a pörgős (= az én szememben rohanós) élettempót, hogyan nem szívja le őket a non-stop emberek között két. Sokszor nagyon hamar unatkoznak, ha egyedül kell lenniük, film, könyv, rajzolás, főzés se köti őket le, legalábbis vannak, akik tényleg folyamatosan emberek között vannak, ezt igénylik. Őket nem értem.


Ők meg engem nem értenek, mert imádok egyedül lakni és sokszor még a chat-elést sem vágyom, telón ki van kapcsolva a mobilnet, laptopon nem lépek fel a Face-re, csak ellehessek a gondolataimmal, cikkekkel, fórumokkal, jó, néha sorozattal osztott figyelemmel.

2021. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!