Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az extrovertált emberek...

Az extrovertált emberek szívesen barátkoznak introvertáltakkal vagy könnyen elunják magukat mellettük?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Egy introvertált miért lenne unalmas???(A kérdésből nekem ez jön le)


Egy extronak és 1 intronak is lehet közös témája, hobbija, ugyanúgy programokat is tudnak szervezni, eltudnak lenni egymás társaságában + az introvertált ember jó hallgatóság, bár az akit ismerek, ha olyan témáról van szó ami érdekli/szereti, akkor be nem áll a szája, sőt könyörögni kell neki hogy hagyja abba a beszédet😂😂.

2021. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az extrovertált ember személyiségétől függ, mert ők sem egy homogén halmaz, és nagyon különböző személyiségűek lehetnek. Nekem introként volt olyan barátnőm, aki rám unt, mert nem voltam elég "izgi", és van olyan barátnőm is, aki különlegesnek tart / becsüli azt, hogy velem lehet mélyen beszélgetni, nyugodtabb vagyok, tudok hallgatni.
2021. jún. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van aki témákról szeret beszélni, van aki meg csak azért beszélget semmitmondó dolgokról folyamatosan, hogy biztosítsa a vezető pozícióját a társaságban. Aki ezt meg bírja hallgatni és nem hal meg az unalomtól, az beilleszkedik, aki nem, azt ki fogják nézni.
ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!