Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak össze az...

Hogyan barátkozzak össze az egyik osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Van egy számomra szimpatikus lány az osztályomban akivel össze szeretnék barátkozni, de nem tudom hogyan kéne kezdeményeznem. Írtam már neki az interneten és beszélgettünk egy keveset ott, viszont a következő iskolanapon személyesen már nem beszéltünk én pedig eddig nem mertem odamenni hozzá és beszélgetést kezdeményezni mert féltem, hogy esetleg zavarom és kicsit félek is, hogy esetleg megutál vagy eleve nem vagyok neki szimpatikus.

Sajnos egész nap ezen gondolkodom, emiatt pedig rossz kedvem van. Mit kéne tennem? Milyen indokkal menjek oda hozzá? Hogyan lehetnék szimpatikus számára?



2021. szept. 13. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd lassan. Köszönj neki ha nem szoktál. Amikor ezt megszokjátok tegyél fel valami kérdést amiből csak valami rövid szóváltás lesz. stb


Meg a szituáció fontos. Egy hosszabb mélyebb beszélgetéshez kell két dolog: idő és hogy ketten legyetek. Lehet ehhez az lenne a jó, hogy suli után együtt menni. Vagy valami olyan program ami rövid és mondjuk kell a segítsége. De ha belemerültök esetleg lehet hosszabb is. Pl venned kell valamit és választani.

2021. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!