Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi barátság felmelegítésének...

Régi barátság felmelegítésének van értelme?

Figyelt kérdés
Ha valamiért összevesztetek barátnőtökkel vagy nem működött valamiért pl más személyiségek vagytok,más igényetek van egy barátságban,mást vártok egy barátságtòl ûjra kezdenétek a másikkal?Előtte jól èreztétek magatokat a másikkal de mégis valamiért egyszer sok volt.
2021. szept. 17. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ha neked fontos lenne, akkor ehy kisérletet megér, de sok sikerre ne számíts, általában egy idö múlva másfelé fejlödtetek és nem sok közös téma lesz, de azért nem teljesen kizárt
2021. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon ismerős a leírás,mármint átéltem ezt,úgyhogy leírom a saját verzióm. Én már nem hinném,hogy újrakezdeném. Az a barátnőm akivel ez volt,vele még mondhatni az elején volt egy nagy veszekedés,ott tartottunk ilyen szünetet,nem beszéltünk,szerencsére nem is láttuk egymást 3 hónapig,csak gyakszin,és aztán elkezdett néha hozzámszólni,mert a helyzet is hozta,én meg örültem neki,meg mégse,de kivoltam eléggé én is,ő is,így eleve kedvesen reagáltam mindig,mintha mi sem lenne. Aztán akkor,hogy beszéljük meg és minden jobb lett. Sokkal közelibb barátság lett,úgyhogy van amikor egy veszekedés jót tesz egy barátságnak,mert megtanulják értékelni a felek egymást.


Aztán idővel ismét kezdett távolibb lenni,amikor jött a stressz,majd új szakasz jött,és nekünk sosem ment ez az online barátság,amikor nem voltunk együtt. Én eleve elengedtem fejben,már rákészültem hónapokkal előtte,ő nem. Próbálta tartani,majd újramelegíteni,de nem voltam rá nyitott,mert úgy éreztem ez már érdek lenne. Nem bánom egyébként,bár a sors így is fura helyzetbe hozott,de a lényeg,hogy legyen logikus és önzetlen döntés! Én amiatt nem akartam,mert instabil voltam,ugyanakkot magamra gondolva szerintem lehúzott volna,tök más helyzetekbe voltunk,most lennénk úgy egybe,de most meg időm nem lenne rá és így csak szórakoznék vele. Ha minden stimmel és működne nálad is,tehát nem hatna rád,se rá negatívan,akkor megéri,ha van rá idő megéri,ha úgy érzed most h akkor nem rövid ideig tudsz erre is figyelni,és lelkileg is stabil vagy,hogy ne legyen hülye döntés már az elején,akkor megint megéri.


Egyébként annyira nem változnak a személyiségek (csak ha új szakaszba lépnek pl általánosból középsuliba,onnan egyetem/munka),tehát ha valamivel nem értettél egyet (belső tulajdonság),az ugyanúgy ki fog jönni,és ezzel számolni kell,de ha el tudod fogadni,tudod kezelni,akkor ez nem lehet baj.

2021. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtad.Igazából szerintem azért alakult így nálunk,meet lelkileg nem voltam stabil.Több szeretetre lett volna szüksègem pont ez miatt,de ő meg nem tudja kimutatni az èrzèseit ha fontos neki valaki.Fura helyzet és önzőség volt rèszemről,mert ên is nehezen mutatom ki.Másik fél meg érezte hogy több szeretetre lenne szükségem de nem tudott többet adni.Pròbáltam megmagyarâzni neki hogy nem kell több csak amennyi nem kínos neki.Szerintem menne rèszemröl.
2021. szept. 17. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!