Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem magam jobban a...

Miért érzem magam jobban a felszínes barátaimmal, és taszítanak azok akik kedvesek és sok szeretetet adnak? 17/L

Figyelt kérdés
Ha egy barátommal szorosabb lesz a kapcsolat, és gyakrabban megöleljük egymást, több a ,,nyálas" beszédtéma, akkor egy idő után fojtónak érzem. Pedig tudom hogy belül vágyok a mély barátságokra, kapcsolatokban én is "bújós" meg ragaszkodó vagyok... Viszont ha valakivel keveset vagyok, és csak felszínesen "hülyülünk", sokkal jobban érzem magam.

2021. szept. 16. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Azzal tudsz azonosulni, vagy van valami zavarod.
2021. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért próbálj meg valakivel szoros barátságot kötni. Ha csak felszínes emberekkel veszed magad körül, akkor te magad is teljesen olyan leszel és nehéz lesz majd belőle kilábalni.
2021. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Akkor legyél felszínes emberekkel a kutyát nem érdekli
2021. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert mindig másak az igényeid. Azt írod vágyol mély kapcsolatokra, de egy idő után fojtónak érzed. Érzésem szerint ez azért van mert minden bizonyára vannak néha olyan napjaid amikor arra vágysz, hogy valakibe csak bele bújj és kiöntsd neki a lelked, és ilyenkor próbálsz bújósabb emberek felé nyitni. Csak utána rendbe szeded magad és "hülyülésre" vágysz ami miatt megint mások felé nyitsz. Ez egyébként teljesen természetes a te korodban.


Nincs semmi bajod, egészséges vagy. Később fogsz még változni és biztos vagyok benne, hogy lesznek olyan mély kapcsolataid is, amellyel a hülyülést és a lelkifröccsöt is kiválthatod.


(Ha beletrafáltam akkor viszont arra kérlek, hogy vigyázz a bújós kapcsolatokkal mert a bújósabb egyének érzelmi világa kicsit másképp működik és ha utána elhanyagolod őket azt hiszik, hogy csak kihasználod őket és ezzel kárt teszel bennük.)

2021. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félsz,hogy fel kell adnod valamit magadból.
2021. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!