Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tehetek egy...

Szerintetek mit tehetek egy ilyen barátnővel? Már unalmasnak tart?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk barátnők, de állandóan elfoglalt. Egy évben vagy 5x max ha találkozunk holott mindketten pestiek vagyunk. Persze másokkal a szüleivel meg azoknak a barátaival mindig találkozik és minde hónapban utazgat. Nem ír nem keres, azt se tudom mi van vele. És mikor rá kérdezek h valami baj van e vagy unalmss vagyok azt mondja jajj dehogy csak gondjai vannak. (Persze ezeket sose ossza meg). Hívom mindenhova. Kettesben is és a többi haverunkkal való programokat is terveznék. De sose ér rá. Holott nem több a munkája mint nekem vagy a többieknek.
2021. szept. 20. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Te beszélsz magadról valódi dolgokat? Amik tényleg fontosak, amiknek tétje van?


Amúgy vannak ilyen életfázisok, amikor az ember mindennel el van maradva és rohan, hogy beérje magát.

2021. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Magától szokott keresni téged vagy csak akkor ír, ha te írsz rá elsőnek? Gondolom csak akkor. Kényszerből válaszolgat neked, találkozni nem akar, hagyd a francba, foglalkozz a többi barátoddal.
2021. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A heti 2 nap szempillás melo és az utazgatások sorai nem azt jelzik h siet vagy h hatalmas gondjai vannak mivel se anyagi, se egészségügyi gondjai nincsenek. De két éve ezt játsza el. És hiába kérem h legyen őszinte mindig csak kitér. Én igyekeztem vele kommunikálni és komoly dolgokról is beszélni, de igazából mindenkit érdekli csak őt nem. Szeretném helyre hozni a dolgokat vele hátha el rontottam valamit, de még csak találkozni se hajlandó, mindig csak kifogása van
2021. szept. 20. 22:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ír ha akar valamit. De az h miújság vagy bármi az semmi.
2021. szept. 20. 22:22
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Könyörgök: miből gondolod, hogy a barátnője vagy?! Esze ágában nincs barátkozni veled, hát nem érted?? Szállj le róla, hagyd békén! Persze, hogy kitér, hát vágja a képedbe, hogy nem érdekled? Egy intelligens ember ebből a szándékos elkerülésből értene. Te nem értesz!
2021. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem 10 év után igenis mondhatna annyit h bocsi nem szeretnék beszélni vagy találkozni veled. Ha már végi hallgattam az egész depressziós tini korát és segítettem neki h érettebb legyen igenis járna ennyit. Hiszen tudja h az őszinteségért nem haragszom csak a hazugságért. És nem fogok a társaságból elvonulni miatta
2021. szept. 20. 22:34
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan képzeld már el, hogy mit szólnál, hogyha a képedbe vágná, hogy unalmas vagy, ostoba, érdektelen, ragadós, (meg még ki tudja mi, nem tudok konkrétumokat, hiszen nem ismerlek, akár pletykás meg büdös is)? Sokkal tapintatosabb módja a lekoptatásnak az, hogy "nem ér rá", és várja, hogy megértsd, hogy ez az ürügy mit akar valójában jelenteni.
2021. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

nem tartozik neked semmiféle elszámolással. Nem kíváncsi rád, csak van annyira intelligens, hogy nem akar megsérteni. Reméli, hogy van annyi eszed, hogy felfogd.

De sajnos nincs.

Ne zaklass másokat.

2021. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, nem kíváncsi rád.
2021. szept. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!