Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire tekinthető normálisna...

Mennyire tekinthető normálisnak és korrektnek, ha valaki az újdonsült barátnője miatt elhanyagolja a barátait?

Figyelt kérdés

Amikor a barátnőjével tölt időt, akkor teljesen elérhetetlen bármilyen formában. Ha viszont a barátaival van nagy ritkán, akkor is, ha a barátnője ír neki vagy keresi, azonnal hagy csapot papot, és ugrik.

Mennyire normális ez? Idővel, ha a rózsaszín köd eltűnik, akkor javulhat a helyzet?


2021. szept. 11. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nem valószínű, hogy "javulni" fog. Később vélhetően családot fognak alapítani, akkor meg a szabadideje meg fog tizedelődni. Nagyon ritka, ha valakinek ez után jut ideje akár 1 barátjára is. Amúgy is, rendes állás mellett sem jut sokaknak, szóval inkább az a csoda, hogy eddig jutott neki.
2021. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy normális jelenség, de elég gyakori. Nekem is van ilyen ismerősöm, szerintem nem változik a dolog általában.
2021. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

El kell fogadni :

Az embernek van férje/felesége. Ez már ösztönösen egy fontos dolog,és a két emberen kívül még a harmadik dolgot is ápolni kell. (A kapcsolatot.)

Illetve az együttélés,összeköltözés,stb stb mind mind kidolgozandó marketing terv.

Én senkinek nem kötelessége beszámolnia arról,hogy bocs most épp ezt az dolgot intéztük a feleségemmel,ezért nem tudtunk jönni.

Magánügy,akkor beszélünk róla ha mindkét fél nyitott,és szeretné kivesézni a témát.

Nem kötelező mindig mindent bizonygatni,indokolni,stb.


Tények ( Most lehetnék olyan nyomorék,hogy az "okosok" szövegét mondom,tehát hogy ezekkel nem vitatkozunk. De én ember vagyok.)


Tehát a tények :

-Az igaz barátság egy erős kötelék,az embernek nincs arra ideje,energiája hogy ebből 100-at összeszedjen.

-Ideje arra van az embernek,amire akarja.

-Ha valóban egy erős barátságról van szó,ahol tűzbe teszitek a másikért a kezetek. Tudod hogy ha neked bajod van akkor ő jön és segít akkor az ott kezdődik. (Természetesen,zsigerből tudod hogy jönni fog ha szólsz,vagy értesül a dologról.)

És ebből következik az,hogy akkor is legalább annyit mondtok egymásnak hogy bocsi most nem jó.

És ami megint természetes az az,hogy ilyenkor kicsit más a hangulat,de nem nagy mértékben mert tudatában vagytok,hogy ha ilyen van akkor mindkét fél megérti a másikat.

Tehát lehet,hogy te kicsit szomorú vagy mert nemet kell mondanod,de azért mégse annyira mert automatikusan tudod hogy meg vagy értve.

Viszont kerítesz rá sort! Ez fontos. Ha 10 év kell erre,az kbszottul nem egy jó barátság...

Ha mondjuk 1-2 hónap,ami megeshet bár kicsit soknak tűnik nekem,akkor ha valamelyik fél felhívja a másikat,akkor ezer 100% hogy nem hagynám ki akkor se,ha lenne barátnőm.

Most oda megyek,és kész. Téged látlak mindennap,mindennap hazajövünk,stb őt nem láttam hosszú ideje.

2021. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, a nagyon gyakori szó még kevés is rá. Az ellenkezője a kivétel. Csak hát a hátrahagyott fél meg megszenvedi. A szerelemnek átütő, mindent sodró lendülete van. És nem múlik el a rózsaszín köd felszállásával, mert az vagy a kapcsolat megszűnésével jár vagy házassággal. Szóval olyan, mint a gyerekkori barátság, felnőtt korban párkapcsolat mellett olyan, mint a fehér holló.
2021. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a megszokott trend.
2021. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!