Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mi fut át az emberek...

Ilyenkor mi fut át az emberek agyán?

Figyelt kérdés
Elég szoros barátságot kötöttem interneten egy lánnyal, élőben még nem találkoztunk, de terveztünk bandázni. Egy beszélgetés közben egyszer csak azt vettem észre, hogy letiltott, teljesen a semmiből. Nem mondtam semmi rosszat, több barátom véleményét is kikértem, de senki sem értette mi kattant át nála. Ennek már 3 hete kb., szóval tuti nem csak véletlen volt. Továbbá állítása szerint elég fontos voltam neki és mindig örült, ha dumáltunk. A leányzó 20 éves, tehát azt sem merném kijelenteni, hogy annyira gyerekes vagy éretlen. Nem is flörtöltem vele, hogy az lett volna a baja. Intellektuális témák kivesézésével töltöttük az időnk nagy részét, próbáltam a kapcsolatot kifejezetten baráti szinten tartani. A címe megvan, de nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni, hogy "jaj tudom, hogy letiltottál de azé mondd már el, hogy miért". Tiszteletben tartom a döntését, nem is akarom zaklatni, csak az okra próbálok rájönni. Tippek vagy tapasztalatok?

2021. szept. 23. 05:22
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Te hány éves vagy? F/N? Amúgy meg lehet ,hogy rájött ,hogy többet akar tőled ,vagy bármi olyan oka lehet , de lehet ,hogy teljesen tőle független oka van.
2021. szept. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is 20 vagyok. F
2021. szept. 23. 05:26
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nő. Ne próbáld megérteni. Velem is számtalanszor történt ilyen és érthetetlen. Engedd el, jobb is így. Aki ilyen értelmi szinten van, az nem fog neked hiányozni, ne aggódj.
2021. szept. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem nemfüggő kérdés. A válasz meg ék egyszerű. van valami problémája, neki, nem neked! Aztán meghaladja a képességeit a kommunikáció, tehát gyakorlatilag "elbújik" ezzel. Ennyi, nem lehet vele mit kezdeni, így marad...
2021. szept. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Azt hiszem tudom kiről van szó, mert velem is ezt csinálta és írt ki egy kérdést, amiben egyértelműen kiderült, hogy ő az és ugyanezt csinálta egy sráccal. Engedd el, ő ilyen.
2021. szept. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2021. szept. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jézus ereje :D
2021. szept. 23. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!