Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyire szerencsétlen lennék?...

Ennyire szerencsétlen lennék? Velem van a hiba valójában?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Megpróbálom röviden összefoglalni hogy mi történt az elmúlt időben, és segítséget is kérnék.

Egy osztállyal lentebb van egy lány akivel együtt utaztam be is jelölt, és akkor beszéltünk.

Pár napra rá ismét rám írt és beszéltünk, de nagyon rosszul lettem és küzdöttem hogy életben maradjak mert annyira sz@r lett az egészségem mert elkaptam valamit ami a felső légutat támadta, és már alig bírtam életben maradni..

Kedd este nagyon rosszul lettem, bevittek a kórházba ahonnan ma reggel jöhettem ki, de lélegeztetőgépre kellett tenni mert annyira súlyos volt az állapotom.

Illetve fontos megjegyezni, hogy a telefonomat is otthon hagytam de még nyomkodni se tudtam volna pedig észben volt hogy ráírjak a kórházból hogy ő hogy van, mivel ő is megbetegedett.

Amint hazaértem szinte első dolgom volt hogy írtam neki, és már ott furcsa volt hogy egy-két szavakkal válaszolt, de betudtam annyinak hogy rossz napja van, vagy esetleg nincs kedve velem beszélgetni ezért mondtam neki hogy írjon nyugodtan ha több kedve lesz, mert én nem akarom idegesíteni.

Erre kaptam egy eléggé érdekes választ, amit nem is tudtam hová tenni.

A képernyőmentéseket ide linkelem időrendi sorrendben.

(Az kép 1. részénél az volt a kérdés, hogy mit csinálok éppen)


---

1. [link]

Ez a része Kedd délután volt.

---

2. [link]

Ez a része pedig ma történt.

---

3. [link]

Ezt még csak úgy otthagytam neki, hogy tisztában legyen a dolgokkal.

---


Szerintetek én lennék ennyire rossz személyiség hogy mindenki csak leráz, nagyon kevés barátja van?

Esetleg el kéne gondolkozzak valamin?🤧



2021. szept. 23. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csináltál rosszul, csak nő. Ennyi. De tényleg. Tudod velem hányszor játszották ezt be? :D Pedig én mindig is nagyon jól kijöttem a lányokkal. Ez nem a férfitól függ sose. Elpattant nála valami, ennyi volt, engedd el. Ne írj neki regényt, felesleges. Ne aggódj, nincs veled semmi baj. :)
2021. szept. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, lány.


Mondjuk fogalma sem volt, hogy kórházban haldokolsz, azt is gondolhatta hogy teszel rá, és ennek tükrében ő is úgy volt vele hogy kár invesztálni ebbe. Kicsit ez a szemszög is érthető.


Viszont kár kaparnod ennyire, nem lesz tőle jobb a kapcsolatotok, max elkönyvel tryhard nyominak.

2021. szept. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy tisztáztad, legalább megtudja, h te milyen beteg voltál, komoly oka van annak, h nem írtál.
2021. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!