Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért néz levegőnek a haverom?

Miért néz levegőnek a haverom?

Figyelt kérdés

semmit nem csinálhattam amivel annyira megbántottam hogy nem is beszél velem semmit iskolai szünetben pl odamentem egy másik haverommal és beszélgettünk vele ő csak a másik haverral beszél velem nem csak ilyen unottan

szerintetek?



2021. szept. 26. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, de ha ilyen látványosan néz semmibe akkor tuti valamit csak tettél vagy épp nem tettél amit amúgy kéne és azért fúj rád.


Ha van közös barátotok akkor esetleg nála is lehet puhatolózni, hogy mi a baja a haverodnak. :)

2021. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

okok ez nem rossz ötlet

valami szöveg tipp?

2021. szept. 26. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

A téged levegőnek néző baráthoz vagy a közös haverhoz?


De kb. ugyanaz, szia Józsi a fa..om kivan, hogy szarnak nézel, ha van valami bajod akkor kérlek mondd már el nekem is mert sajna nem világos, hogy miért nem szólsz hozzám.

2021. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez jó köszi
2021. szept. 27. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!