Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ennek a közös...

Szerintetek ennek a közös programnak lőttek?

Figyelt kérdés

Egy jó barátommal megbeszéltük még a múlthéten, hogy ezen a hétvégén lesz egy közös elfoglaltságunk. Ő ugyan még biztosat nem tudott mondani, csak annyit, hogy rajta lesz az ügyön.

Mondom oké, nincs belőle gond. Viszont a bonyodalom most jön.

Hétvégén még beszéltünk, de akkor nem jött szóba ez a téma. A minap már rákérdeztem volna, hogy akkor minden stimmel-e vagy sem, de nem kaptam rá választ. Meg sem nyitotta az üzenetet.

Ez azért bajos, mert van idestova még 2 nap addig. Félek, nem lesz válasz már erre végig...

Csináltunk már ezelőtt közös programot párszor, de sose volt ilyen probléma. Nem értem, most miért van ez.

Mi tévő legyek szerintetek? Ennek a dolognak lőttek?


2021. szept. 28. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a problémád. Két nap van még, addig simán válaszolhat, akár lesz program akár nem. Hacsak nem valami olyan programról van szó, ami komolyabb tervezést (pl. szállás foglalás, jegy vásárlás vagy hasonló) igényel, akkor én nem aggódnék ezen. Majd kiderül, még van idő.
2021. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki minden mindegy. Köszi a választ azért.
2021. szept. 29. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!