Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan baratkozzak össze az...

Hogyan baratkozzak össze az ,,új" osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Tavaly jött, csak én akkor nem voltam suliban. Azt vettem észre, hogy nincsen nagyon közeli barátja és mindig másokkal van. A szüleink is tökre jóban vannak és anyám is azt akarja, hogy barátkozzunk össze. (ő fiú én meg lány)

2021. szept. 28. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Odamész, mikor látod, hogy egyedül téblábol, és beszédbe elegyedsz vele.
2021. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megkérdezed, hogy van-e kedve veled beszélgetni vagy hogy kell-e segíteni neki a tanulásban akkor már tudsz vele valamiről társalogni. Vagy ha úgy jön ki a helyzet hogy egyedül van, akkor vess fel neki egy témát pl: sport, hobbi, állatok stb.
2021. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tanulás nem jöhet szóba, mert okosabb nálam és nekem meg nem kell segíteni a tanulásban, mivel én is jó tanuló vagyok.
2021. szept. 28. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szülők shippelni akarnak titeket. Ha tetszik neked, akkor hajrá! Mondd anyádnak, hogy hétvégére szervezetek közös programot. Bográcsozás, például, ilyenek. De ez jó opció csak sima barátkozásra is.
2021. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Akkor marad az, hogy felvetsz neki egy témát (ha úgy adódik a helyzet pl: egyedül van)

Pl: sport, hobbi, állatok, zene, motorok, kocsik stb.

Sajnos más nem jut az eszembe

Sok sikert!

2021. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!