Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek velem van a...

Szerintetek velem van a baj,hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 19 éves lany vagyok,altalanos iskolában volt egy jo baratnom de aztán volt valami problémája amit azóta sem tudok mi volt, megszakította velem a kapcsolatot. Aztán gimibe alakult ki egy barátságom 2 lánnyal akikről kiderult hogy rosszindulatuak, kibeszeltek,hazudoztak végig velük érettségi után én szüntettem meg a kapcsolatot,azon kívül 4 év alatt senki mással nem alakult ki meg semleges viszonyom sem az osztályból. Eddig minden baratsagot mások kezdeményezték velem,idő kell hogy megnyiljak,magamat adjam. Most elmentem egyetemre elég sokan vagyunk ,mindenki új, de megint úgy alakult nem sikerült senkivel jóban lennem egyszerűen nemtudok beszélgetni normálisan,magamat adni,zárkózott vagyok, úgy érzem olyan rég nincs igaz barátom hogy mar képtelen vagyok kialakítani. Akik közelednek felem azok nincsenek az én szintemen úgy erzem,idegesitoek. Meg sok másik ember is idegesít nemtudom miert,pl ha mások nevetgelnek vagy úgy beszélgetnek hogy en nem vagyok ott az nagyon bosszant. Akikkel tudnánk barátkozni és úgy érezném egy szintén vagyunk külső,belsőleg már klikkesedtek 8an. Mit tudnék csinálni? Hogy tudnék megtanulni elengedni magam,nem görcsolni,barátkozni stb? Ezek mellett vagyok a figyelemre meg ilyenekre . Eleg furcsa egyutt a ketto érzes bennem.
2021. szept. 30. 08:37
 1/3 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Tudnál embereket szívből szeretni, segíteni nekik ha baj van? Ha lennének barátaid nem használnád ki őket? Gondolom az első kérdésre igen a válaszod, a másodikra meg nem. Szóval szerintem nem veled van a baj. Csak rossz helyeken voltál, ahol nincsenek hozzád hasonló emberek. Meg arról sem tehetsz, hogy nehezebben tudsz emberekkel kapcsolatot létesíteni. A zárkózottság is egyfajta beállítottság. 22/L
2021. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs igazi, csak hébe hoba beszélgetünk kategóriás és már megszoktam a jó 10 év alatt...

Olyan érdektelen egymással már az emberek azt vettem észre. Lehet már én is olyan lettem egy kicsit...

2021. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező nő?

Te milyen jellegű és típusú nő vagy?

Miért is nincsen férfi barátod?

A nőnek kell a férfi és viszont!

Vagy a nő marad ecetnek, vagy pedig mehet apácának a kolostorba!

Beszélgetés és írás kell!

Ez igen nagyon jó dolog!

2021. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!