Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha nincsenek...

Mit csináljak ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, nem igazán voltak soha barátaim, mindíg csak srácokkal beszélgettem (akik nyilván kapcsolatot vagy szexet akartak tőlem) de már unom hogy csak ilyen srácokkal beszélgetek..viszont ha meg abbahagyom a beszélgetést velük akkor meg senkivel se fogok tudni beszélgetni.. :c

2021. szept. 26. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Mert mi fiúk vagy a kapcsolatért, vagy szexért ismerkedünk lányokkal, nem a "#friendzone"-ért. Ezt is meg lehet érteni.

Miért nem barátnőket keresel?

2021. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell barátkozni :c
2021. szept. 26. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Én soha nem "barátkoztam" nővel...vagy megdugtam vagy hagytam a p..ba vagy ő küldött el.


Szerintem semmi értelme a két nem közti barátságnak (ha csak nincs több benne).

2021. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De most bem értem hogy jön ide a nő meh férfi közti barátság, nem is volt szó róla... csak arrol hogy képtelen vagyok baratokat szerezni és csak olyan palikkal tudok beszélgetni akik akarnak tőlem valamit mert ők keudeményeznek, de már unom hogy mind meg akar dugni.. de ha nem beszélek velük tovább akkor nem lesz senki akivel beszélgetni tudok mert nincsenek barátaim
2021. szept. 26. 21:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Komolyan ilyen nehéz megérteni az írásomat..?
2021. szept. 26. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát beszélj nőkkel,ha szexi vagy meg nő is,akkor ne csodáld hogy megakarnak dugni.
2021. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lényeg, hogy ne görcsölj rá és ne az legyen a fejedben, hogy vajon elfogadnak hanem, hogy neked megfelelő-e a társaság? Mert voltam én is magányos, szerettem volna becsatlakozni valamelyik társaságba, de amikor odakerültem tudatosult bennem, hogy mennyire unalmasak. A legjobb barátaimnak soha nem én voltam a legjobb barátja, de nem is zavar, ha közel kerülsz pár emberhez lehet majd te is kiábrándúlsz, ennak ellenére az egyik legszebb dolog a világon a barátokkal töltött idő.

A férfitársaim idejét pedíg ne rabold :((( Mondd meg nekik, hogy nem lessz semmi aztán hadd keressenek másik pinát!

2021. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!