Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megirhatom neki...

Szerintetek megirhatom neki hogy szivesen talalkoznek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel egyutt tanulunk egyetemen, es ramirt egy sulis kerdessel, aztan kerdezte h melyik szeminariumokra megyek talan van valami kozos, de nem volt. Szerintetem joban lehetnenk, megkerdezhetem h van e kedve osszefutni valamikor?

2021. okt. 4. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem simán, ráadásul szerintem azért is kérdezett sulival kapcsolatban, mert próbált kapcsolatot teremteni veled. Egy próbát megér 😄
2021. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem !!! Nincs fész!!!!
2021. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is meg.

Nincs ebben semmi. Valahogy el kell kezdeni.

Nekem volt olyan, hogy mosolygott ram discoban,aztan dumáltunk valahogy, haza ishoztak... de lehet ismerős voltam neki eladóként régebbi helyről. Nem fura egyik se.

2021. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja amugy lanyok vagyunk es baratkozasrol van szo :D
2021. okt. 4. 23:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan, ha nem lennel neki szimpatikus nem tanulna veled. Ha mindketten lanyok vagytok meg plane, meg csak felre sem erti a dolgot
2021. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

23:40 vagyok

Gondoltam, azért irtam. Mi is...

2021. okt. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!