Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet ,hogy szerelmes vagyok...

Lehet ,hogy szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés

Eddig csak fiúk tetszettek,1 barátom volt,és azonkívül nem tetszett senki csak olyan hírességek,tudjátok.

De másoknak úgy beszélek róla ,hogy nekik talán fel sem tűnik de nekem valahogy olyan mintha egy fiú lennék ő meg egy lány,vagy hogyan fogalmazzam

Sosem voltam fiús,szeretem kímélni a nőiességem és ő is,és eszembe nem jutna járni vele,de lehet csak túl sok filmet nézek és máshogy nem tudom elmondása a róla való érzelmeim csak romantikusan ,mik a jelei hogy tetszik egy másik lány?


2021. okt. 5. 11:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Neki is volt már barátja és soem voltam arra féltékeny,nem is a másik emberre vagyok féltékeny ha vele van hanem magára az időre

Sosem voltam az ha mással van csak mérges vagy max szomorú ,nem zavart ha mással beszélt csak ha velem nem is és csak vele volt egész nap engem meg ott hagyott

Nem akarok szerelmes lenni belé és szerintem nem is vagyok,inkább fiúról szoktam ábrándozni ,hiányzik nekem mert vele akarok lenni de nem úgy..

Viszont kezdek megijedt mert nem akarok leszbi lenni magam miatt sem,én már elődöntőt hogy milyen cuki férjem lesz xd és a barátnőmért odaadnám az életem is de ez nem kell hogy azt jelentse hogy szeretem,vagy igen?

2021. okt. 5. 11:51
 2/5 A kérdező kommentje:
És ja vágyakozom hogy vele lehessek de csak azért mert mostanában egy másik csajjal beszélget egész nap már vagy 1 hete csak vele van és nem is beszél szerintem normális ha mérges vagyok nem?
2021. okt. 5. 11:55
 3/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
60%

Ezt én nem tudhatom, én csak annyit mondok, olyat, aki teljességgel heteroszexuális (ezt nem pozitív vagy negatív tulajdonságként mondva), az nem is gondolkodna ilyenen.

Soha nem jutna 20 vagy 60 év alatt sem eszébe nőként, lányként, akármennyi LMBTQ sorozatot, kontentet látna, hogy vajon ő szerelmes-e egy másik nőbe.

Szóval...

2021. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom egészen fiatal vagy.

Nem kell ezt túlagyalni. Majd alakul.

Ha kiderül, hogy tényleg vonzódsz hozzá az se baj. Nem dől össze a világ, nővel is lehet cuki boldog párkapcsolatod.


Szimplán hiányozhat is mint barát.


Idővel letisztul a kép, csak ne kattogj rajta sokat. Ne érezd azt, hogy emiatt nyomás van rajtad.

2021. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi , nincs veled semmi baj , nem vagy leszbi , csak összekeveredtek az érzések benned. Fiatalon ez előfordúl! Nyugi.
2021. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!