Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szingliként vagy párkapcsolatb...

Szingliként vagy párkapcsolatban jobb élni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 20:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Van egy macskám.

Sose vagyok egyedül.


Olyan szeretetet kapok tőle, és adhatok neki, amilyet embertől soha nem kaptam és nem adhattam.


A kutyák is ilyenek.


Szeretek minden fát és bokrot és bogarat is.


Így a negyven felé félúton azt mondom, hogy sose vagyunk egyedül, mindig ott van a tökéletes társ körülöttünk, csak ne féljünk átölelni egy fát, megdicsérni egy viràgot.

2021. okt. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 minecraft2 válasza:

Rengeteg mindentől függ... Régebben fontos volt nekem nagyon a párkapcsolat, majd lesz valamikor megint biztos, most általánosságban az emberi kapcsolatok, pénz, önmegvalósítás, önfejlesztés van a szemem előtt.

28F

2021. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%

11

Ilyenekből lesznek azok akik feleségül veszik a porszívójukat.

A válaszokat nézegetve, úgy látom nagyon rossz irányba halad a világ.

Az emberek önzők, maguknak valók, ez az énközpontú rendszer.

Ha a macskájuk belenyal a joghurtba, megmosolyogtatja őket, ha a párja, az már felháborító.

Megérett a világ a pusztulásra.

2021. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%

Én ugyan nem a 11 vagyok de 13 neked mi közöd van ahhoz hogy ki hogyan él ?

És ha a macskáival érzi jól magát, neked mi közöd hozzá ?


"Megérett a világ a pusztulásra" Igen ezt a szöveget nem unjátok még.

Ennél még a Vitya agyhalott propaganda kampányai is kreatívabbak.


Egyébként meg nem mindenki attól boldog amitől te. Bár tudom ezt értelmileg sosem fogod felfogni.

Esetleg lehetnél porszívó ügynök. Az talán még menne.

2021. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%

14 Az, hogy te itt előadod a liberális (Ennél még a Vitya agyhalott propaganda kampányai is kreatívabbak.) dumádat, egy párkapcsolatnak köszönheted, hacsak nem a gólya hozott.

Semmi közöm ahhoz, hogy ki hogyan él, csak a gondolatomat írtam le.

Úgy gondolom, ez még vitya alatt nem bűn.

Az, hogy nekem mi a véleményem a kérdésről, na ahhoz pedig neked semmi közöd.

2021. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Senior Séf ***** válasza:
34%
Az ember társas lény. Tanulmányok tucatja igazolja, hogy jelentősen csökken a várható élettartama annak, aki párkapcsolat nélkül éli az életét. Egyébkét mindenki elvan egyedül, csak nem veszi észre, hogy saját börtönét építi vele. A szingliségnek megvannak a kényelmei. Legfőképpen az, hogy nem kell senkire tekintettel lenni, nem kell senkihez alkalmazkodni. Csakhogy semmi kényelmes nincs az ember életében, amiért később ne kellene aránytalanul nagy árat fizetnie. A szingli megszokja a kényelmes életét, és (miután az ember mindig előrelépni, fejlődni akar) egyre jobban kiterjeszti azt. Idővel már egy bevásárlás is stresszforrásként funkcionál, a munkahelyről meg ne is beszéljünk.
2021. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

/\_/\

( * * )

2021. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem az a kérdés, szingli vagy párkapcsolat. Az mindegy. Ugyanúgy ki lehet teljesedni. A gyerek a vízválasztó. A kisgyerek.
2021. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szigligeten a legjobb. Hidd el!
2021. okt. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt „az ember társas lény” mondást folyamatosan félreértelmezik. Arisztotelész ezt „társadalmi lény” értelemben használta, vagyis szerinte az embert az emeli ki az állatvilágból, hogy társadalmat alkot. A görög eredetiben jobban látszik: „zoon politikon”, azaz „politikai állat”, csak magyarra költőibben fordították, és ez teret adott ennek a nyálas értelmezésnek, ami az eredeti szerzőnek sosem volt szándéka.
2021. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!