Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert utàl mindenki?

Miert utàl mindenki?

Figyelt kérdés

Szoval nem reg valtottam iskolat es eleinte nagyon jobavoltam az uj osztálytársaimmal aztán szépen lassan mindenki megutált. Nagyon rossz erzes mivel altalaba egyedul vagyok :( Hogyan tudnék visszaférkőzni a bizalmukba?

Most is azert vagyok fenn ilyen kesőn, hogy lasabban teljen az idő es kesobb keljen suliba mennem kerlek segítsetek utalom ezt :((


2021. okt. 8. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka?
2021. okt. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így ebből nem tudhatjuk miért utáltak meg ha egyáltalán utálat és nem csak az hogy nem jöttél be senkinek mint barát
2021. okt. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utálat okát kell megtudnod. Ha már tudod az okot, utána kezdhetsz hozzá a megoldáshoz.
2021. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is mindig egyedül voltam, de nem azért mert utáltak, hanem senkivel sem voltam úgy egy hullámhosszon. Utána jött egy lány az osztályba, na őt megutálták páran, de vele olyan szinten jóba lettem, hogy mai napig tartjuk a kapcsolatot. Szóval nem kell konkrétan az egész osztálynak megfelelned elég ha egy ember van akivel nagyon jóban vagy és te is jobban fogod érezni magad.

Egyébként tipped sincs, hogy miért utálhattak meg?

2021. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
volt pár nézeteltérésem menő lányokkal valószínüleg ez az oka
2021. okt. 8. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen nézeteltérések?
2021. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!