Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megéri tovább barátkozni...

Megéri tovább barátkozni valakivel ha már így viselkedik?

Figyelt kérdés
(Online barátság) szóval az egész ott kezdődött, hogy ő kolis, én pedig még általános vagyok, de idős, hogy nekem is sok órám és házi feladatom legyen és kevés időm. Ahogy bement koliba, az egy dolog hogy kevesebbet foglalkozik és ezt meg is értem, de naponta alig keres 2x, és akkor is vagy az ottani barátairól küld képet, vagy a szerelméről fecseg, akit letagad hogy szeretné. Eddig mindig azt mondta, hogy én vagyok az egyetlen barátja és engem szeret a legjobban. Minden nap érdekeltem és voltak hosszú beszélgetéseink és nevettünk, most pedig van hogy írok neki, nem válaszol és jön a saját témájával, ha pedig mondok valamit amin régen nevetett volna, most pedig nem, van hogy megint nem válaszol, vagy kiforgatja a szavaimat. Ha szólok neki, hogy ne csak az érzelmei szemeteskukája legyek, két napig elfogadja, de utána megint kezd olyan emberekről beszélni és kapcsolatokról, akikről még nem mesélt és nem tudok róluk semmit. Az ottani barátaival is el van, én pedig az itteniekkel, de két éven át a legjobb barátomnak néztem, most néha ridegen viselkedek vele és mindig azzal vádol hogy én szeretném kitörölni az életemből. Szó nélkül felejtsem el, vagy próbáljam még megmenteni, vagy beszéljem meg vele? Ha az utolsót választanám, valószínűleg az lenne hogy minek, hisz barátok vagyunk, hiába köti le a kollégium.
2021. okt. 8. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó de ki a fiú és ki a lány?
2021. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leszek en sz uj legjobb barátod :) őt meg felejtsd el
2021. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha úgy érted, hogy kettőnk közül és annyira számít, mind a ketten lányok vagyunk
2021. okt. 8. 18:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!