Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak a "legjobb...

Mit csinaljak a "legjobb baratnommel"?

Figyelt kérdés

A szokasos sztori lenne, lett pasia es el lettem felejtve. Nekem is van pasim, de en nehezen leptem tul azon, hogy o sz*rik a fejemre eleg sokat sirtam. 1-2 eve van pasia en hoztam ossze vele azota kb. 4-5 honaponta ha 1x van ideje ram, akkor is azert mert nincs a varosban a pasia es naponta csesztem a fejet ( amugy 15 percre lakunk egymastol ), amire ra untam igy mar csak ironikusan neha 1 honaponta ha eszembe jut irok ra. Tegnap ironikusan csak ugy ra irtam, hogy jon e ki. Vartam, hogy pont ne legyen tiszta nadragja, esetleg zoknia vagy mikor milyen szuper "hiheto" kifogast talal. Unatkoztam es szerettem volna szorakozni a valaszain 1 heti kifogasain minden napra :,D. Veletlenul hetfore LEHET "lett ideje kijonni". Hagyjam igy az egeszet es maradjon nyugodtan a pasiaval annyi idot is? Van ertelme ki menjek vele?... Szerinte en vagyok az egyeduli aki tul reagalja mert o "mindig szan" ram idot. Hat nem tudtam hogy eleg 4-5 honaponta 1x talalkozas egy baratoddal, akivel egy egyetemre jartok csak nem tudtok talizni, mert van pasia, es persze 15 percre lakik.


Amugy meg azt is megjatszodta, hogy most 4 napja epp gondolta, hogy elhivott volna magahoz de o "nem akart zavarni" mert voltam dokinal...


Voltam korhazban 1 hetig most 2 honapja. Es eljott meglatogatni majdnem naponta. Elegge orultem, remenykedtem, hogy banta azt amiert nem szant ram idot mig en is tudtam kimenni es nem fajt semmim. De nem... tevedtem. A baratomat fagadtam arrol, hogyan jott el a baratnom meglatogatni... mert miutan ki jottem a korhazbol ujra sz*rt ram. Es kikotyogta veletlenul, hogy o felhivta es leszidta meg ra ordibalt, hogy milyen barat lehet kifogast kifogas utan halmozni mig en korhazban ulok. Egyebkent nem jott volna el..... ez szamomra olyan rosszul esett, hogy mar nem tudok ra baratkent nezni. Hagyjam ennyiben a dolgot?


O csak vizsga idoben szokott keresni, olyankor hirtelen mar nalam szeretne aludni stb.



2018. szept. 30. 03:39
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyetemista létedre elég szar a helyesírásod....
2018. szept. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg semmi értelme amit ide fostál, zagyvaságot, se eleje se hossza.
2018. szept. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A "legjobb barátnő"-det felejtsd el, te magad is tudod, hogy ennek régen vége van.

Vizsgaidőszakban nálad akar aludni = ez mit jelent? Előbb ér be vizsgázni, mert te közelebb laksz? Vagy éjjel tanulna?

2018. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, hogy az emberek elolvassák amit írsz, akkor tartsd a fókuszt az irományodban. Tudod, bevezetés, tárgyalás, veszők, ékezetek és mondatkezdő nagybetűk, satöbbi. Ne azt köpd szó szerint a monitorra, ami éppen a buksiban zajlik, a belső monológodra senki sem kíváncsi. Értelmetlen. Csak egy jó tanács, az egyetemen is hasznát fogod venni.
2018. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem magyar egyetemre jarok 8-ik ota nem tanulok magyar helyes irast es nincsenek magyar barataim :). Nincs kivel gyakorolnom a magyar nyelvet. Ahol elek azt tudom beszelni tokeletesen.
2018. szept. 30. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már eleve csak idézőjelben nevezed őt a legjobb barátnődnek, épp ideje átteni őt egy másik kategóriába, pl. a volt barátnőm kategóriába.
2018. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!