Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondhatta ezt nekem?

Miért mondhatta ezt nekem?

Figyelt kérdés

Elég furin akar véget vetni az egyik barátnőm a barátságunknak.Egyik nap azzal ált elő,hogy ne haragudjak de nem tud a legjobb barátnőm le nni.Igazábòl nem is értem ezt az egészet mert nem kértem tőle ilyet.Miért mondhatta ezt nekem,kedvelni kedvel ebben biztos vagyok,ezzel nincs baj.



T


2021. okt. 10. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezd meg.
2021. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, de valószínűleg egyszerűen nincs igénye arra, amit te barátként nyújtasz neki.
2021. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy gyakori tinilány "betegség", hogy rosszul érzik magukat és MINDENT meg akarnak változtatni. Baráti társaságot, csávót, stílust, öltözködést cserélnek... Kifejezetten gyakori ez érettségi/iskola váltás idején
2021. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem egy barát azért barát mert lehet rá számitani meg lehet bizni benne.Én ilyen vagyok,és nem csak azért hogy valakinek igy legyek a legjobb barátja,hanem alapbòl ilyen vagyok.Rajta kivül is van barátom,nem sok de van 1-2.De nem tudok különbsèget tenni,barátom és ennyi.Ezért nem értem ezt a legjobb barát dumát
2021. okt. 10. 22:49
 5/5 A kérdező kommentje:
3 as nem tini,felnőtt nő
2021. okt. 10. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!