Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondhatta ezt a barátnőm?

Miért mondhatta ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel kimentünk munka közben rágyújtani, látszik is rajtam, de még mondtam is neki, hogy eléggé meg vagyok fázva. Erre ő, hogy akkor miért gyújtok rá ilyenkor?! Ráhagytam, de nem értem mi a kettő között az összefüggés...
2021. febr. 19. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kint a hideg miatt is mondhatta, vagy azért mert mikor beteg , lehet neki nem esik jól a cigi. Nekem sem esik jól olyankor, fáj tőle a mellkasom.
2021. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás nem tesz jót akkor, főleg ha hajlamos vagy légúti fertőzésekre. Ha pl. köhögsz, akkor ronthat is az állapotodon.
2021. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem erted mi a kulonbseg a cigi es a megfazas kozott?



Cigizzel meg, majd megtudod...🤦

2021. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Édes isten...
2021. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igazi jó barátnő lehetsz ha simán lefertőznéd. Aki beteg maradjon szépen otthon ne kockáztassa mások egészségét.
2021. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez nátha, igen fertőzz, de akkor kb a fél ország otthon ülhetne... Egy nátha miatt senki nem megy táppénzre mifelénk.
2021. febr. 19. 12:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Aki beteg az maradjon otthon és NE SZÍVJA AZT A SZ.RT.


Azt ugye tudod, hogy a garatod és a tüdőd irritálja? Nos, ha van valami felső légúti nyavajád és rászívód azt a sz.rt, akkor simán összehozol egy torok gyuszit. De te tudod.

2021. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, náthásan és sose maradtam otthon, suliban sem vették jó néven, nemhogy egy munkahelyen.
2021. febr. 19. 12:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Oké az hogy te nem maradsz otthon betegen a te szegénységi bizonyítványod.
2021. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy tűnik, te nem igazán vagy másokra tekintettel...
2021. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!