Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek férfi és nő...

Szerintetek férfi és nő között létezik barátság?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Az egyik legjobb barátomat (már inkább családtagnak számít) 15 éve ismerem. A másikat 10 éve. A barátnőim vagy féltékenyek voltak, vagy átvertek vagy megpróbáltak szart keverni stb. Valamiért férfi barátokkal sosem volt ilyen. :D


A férjemmel is jóban vannak mindketten, sőt! Van amikor csak hármasban járnak el.


Szóval én azt mondom hogy létezik, sokkal jobban hiszek benne mint a nő-és nő közötti barátságban.

2021. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
3 olyan barátom is van, akik valóban a barátaim és van barátnőjük, tehát nem akarnak tőlem többet. Én sem szeretnék tőlük. Ettől függetlenül egyeznek a hobbijaink így gyakran találkozunk, akár kettesben is, és mindhármójuk barátnőjével jóban vagyok. Miért függne attól a barátság, hogy mi van az adott ember lába között? Nem értem, hogy ez hogy releváns.
2021. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindenki heteró, hékás.
2021. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Értem
2021. okt. 15. 19:22
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem, sajna nem.
2021. okt. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy létezik, de annyi biztos, hogy csinos nőknek és jó pasiknak nem nagyon működik. Nálam az összes fiúbarátom bepróbálkozott egy idő után. Nyilván ha jól nézel ki, akkor nem csak barátkozni akarnak veled.
2021. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Létezik, be is tudom bizonyítani. 2 fiúbarátomról is tudom hogy biztosan nem vagyok az esetük, és ők sem tetszenek nekem. És van egy meleg barátom is aki szintén nem jön be. 22/L
2021. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!