Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számon kérnétek, hogy miért...

Számon kérnétek, hogy miért nem árulta el, hogy meghalt az anyukája?

Figyelt kérdés
Éveken át legjobb barátnőm volt, de utána kicsit elhidegült a kapcsolatunk, de attól még barátok maradtunk. Időközben neki beteg lett az anyukája, sokat volt szomorú, engem ez lehúzott nagyon, így kèrtem, hogy kicsit szüneteltessük a barátságunkat. Az anyukája sajnos el is hunyt tavaly év végén. Én mindezt most a szomszèdomtól tudtam meg. Rosszul esik, hogy ennyire nem becsült engem. Főleg, hogy azóta már volt, hogy össze találkoztunk valahol, de csak köszönt, vagy úgy csinált, mint aki nem is lát.

#barátság #árulás #Kihűlt barátság
2021. okt. 16. 18:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Szegényt egyedül hagytad a bajban, aztán most megint bajod van vele? Önzőnek tűnsz nagyon.
2021. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem hallgattad meg akkor se, amikor "lehúzott". Te nem barát vagy, csak pletykafészek. Ezekután nem csodálom, hogy szóba se áll veled.
2021. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne az okos döntés, ha csöndben maradnál, de gondolom úgy sem fogod tudni visszafogni magadat. Nem körülötted forog a világ és nem tartozik neked semmivel, főleg nem magyarázattal.
2021. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Számon kérni? Mi jogod lenne hozzá? Ott hagytad a legnagyobb bajban. Te sosem voltál a barátja. Jobb neki ,hogy megszabadult tőled. Csak ne hogy ebbe a helyzetbe legyél és téged kérjen valaki számon ,hogy mièrt nem számoltál be az édesanyád haláláról. Ugye hogy neked sem esne jól kicsilány.
2021. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Alegnagyobb szomorúságban magára hagytad és még te kérnéd számon?

Végtelenül önző és érzéketlen hp vagy.

2021. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Időközben neki beteg lett az anyukája, sokat volt szomorú, engem ez lehúzott nagyon, így kèrtem, hogy kicsit szüneteltessük a barátságunkat" - nem mondom...

Azt csinálja, amit kértél: "szünetelteti". Ne lepődj meg, ha örökre.

2021. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Logikusan feltételezte, hogy ha a betegség hírére szakítottál vele, a halálhírre talán meg is vered, vagy a Dunába lövöd, vagy ilyesmi. Jogos önvédelem részéről.
2021. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem becsült téged, miközben magára hagytad a szarban? Csak a jóban vagy barát, mi? Ha valakinek komoly problémája van akkor legyen szünet.

Neked onnantól kezdve hogy magára hagytad, nincs semmiféle számonkérnivalód az irányába.

Inkább köpj fel és állj alá.

2021. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hiába mondunk bármit, nem fogod érteni. Ha magadtól nem jöttél rá, mi a gond, felesleges itt minden szó.
2021. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Van az a mondás, hogy bajban ismerszik meg a jó barát. Hát rólad kiderült a bajban hogy egy senkiházi vagy, ezek után ne lepődj meg hogy többé nem kér belőled.
2021. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!