Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az angolok szarkazmusa titeket...

Az angolok szarkazmusa titeket zavar?

Figyelt kérdés

Tehát ott dolgozom kint, irodán.


És amikor angol ügyfelekkel kell beszélnem telefonon hát az valami irtó kellemetlen élmény. Értetlenkednek, kereszt kérdéseket tesznek fel, gúnyosak stb. Nagyon kellemetlenek.


Amikor külföldiekkel beszélek, bármelyik országból legyenek is ők akkor minden könnyen megy, nem akadékoskodnak.


2021. okt. 22. 12:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Valamivel irritálhatod őket, lehet buta vagy. Náluk meg ezt a jelenséget megfelelő humorral és szarkazmussal + végtelen türelemmel kezelni nemzeti sport.
2021. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1


Buta? :) Diplomás ember ritkán buta.

A külföldiek meg nem találnak annak?

2021. okt. 22. 13:02
 3/19 anonim ***** válasza:

Ajaj, annyi buta diplomás emberrel találkoztam már, hogyha mindegyik után kaptam volna egy ezrest, akkor most elmehetnék abból a pénzből egy hosszú tengerparti nyaralásra. (Referenciának, bár úgyse hiszi el senki: 4 diplomám és 1 okj bizim van)


Amúgy nem tapasztaltam, hogy pont a britekkel nehéz lenne a kommunikáció vagy bunkók lennének

2021. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én is éltem kint, engem az ő humoruk/esetleges szarkazmusuk mindig szórakoztatott :D


Ne szívd mellre, hangolódj rájuk. :)

2021. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4


Nem tartom tisztelettudó, szívélyes, segítőkész embereknek. Nagyon maguknak való fukar emberek. Nem csak a szarkazmusukat nem bírom, a tetteik alapján is jellemtelennek tűnnek.

2021. okt. 22. 13:16
 6/19 anonim ***** válasza:
Én itt élek, és valóban azok. Egyetértek.
2021. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Te a troll vagy. Az angolok a legalparibb proliig olyan szinten udvariasak, hogy meg almukban sem rosszindulatuak.
2021. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én bírom alapvetően az angol humort, de munkakapcsolatban kiállhatatlanok, de nem a szarkazmus miatt
2021. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8


Hanem? Kifejtenéd?

2021. okt. 22. 18:15
 10/19 anonim ***** válasza:

Hanem, hogy a többség fennhéjazó, tudálékos és lekezelő

Nyilván a minta nem reprezentatív. De egyértelműen felsőbbrendűnek érzik magukat és a megállapodások rájuk eső részét "rugalmasan" kezelik


#8

2021. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!