Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megőrjít a barátnőm!!!😩😩Mit...

Megőrjít a barátnőm!!!😩😩Mit tegyek??

Figyelt kérdés
Az van hogy beleszeretett Istenes Bencébe a legjobb bnőm, és folyton sír, nekem írkál hogy mennyire imádja, meghal nélküle stb. De ez engem már annyira irritál!! Mit tegyek? Nem tehetek semmit ugye? Tényleg nagyon belezúgott, de most mit csináljak?

2021. okt. 24. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Várj türelmesen, mást nem tudsz.


Vagy építsd le a csajt.

2021. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem komoly
2021. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Éld túl. El fog múlni ez.
2021. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hozd össze vele.
2021. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki,hogy családos pasival nem kezdünk,mert ő lesz a büdös q.va.
2021. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos 5-ösnek igaza van, mindenhogy a rajongó húzza a rövidet.


Másrészről meg mondd meg neki,hogy ez már az őrület kategória és letiltod, ha nem tér észhez.

2021. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat mond meg neki h hagyjon ezzel mert krva idegesito es ertelmetlen is errol beszelni.. ha a legjobb bnod akk csak megerti es nem besertodik. Ha meg igen na bumm...

dejo h ferfi vagyok minden annyival egyszerubb 😀 mi leirjuk amit gondolunk es annyi. Ha a masiknak nemtetszik aztmondja bszodj meg aztan le is van zarva es beke van 😅

2021. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!