Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megőrjítenek a kollégáim, mit...

Megőrjítenek a kollégáim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Adott egy munkahely, ahol 3 éve dolgozom. Alapból nem lenne rossz hely, viszont a kollégák elképesztően önzőek és szívtelenek. Szinte az összes munkájukat rám akarják sózni, folyamatosan beszólogatnak és semmibe vesznek, mindezt azért, mert fiatal vagyok és más a diplomám, mint nekik.


A közvetlen főnököm rendszeresen fenyegetett, amíg egyszer ki nem borítottam a bilit (másokkal is hasonlóan kedves szokott lenni). Ha bármilyen gondom van, mindig a "legyél türelmes" illetve a "legyél önzetlen" mondatokat hallom. Bem szeretek a jelenlegi munkahelyemen dolgozni, de sajnos kell a pénz..

Hogy tehetném elviselhetőbbé a jelenlegi helyzetet?


2019. ápr. 16. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Mondj fel
2019. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szívesen adok tanácsokat, ha többet írsz róla.
2019. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fel is mondanék, de félek, hogy nem találok munkát.. Itt Borsodban az is csoda, hogy dolgozok
2019. ápr. 16. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ezt úgy kell csinálni, hogy elkezdesz új munkahelyet keresni, amíg még megvan a régi, és ha van már új, akkor mondasz fel a régi helyen.
2019. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, most már rajta vagyok az ügyön, inkább lelkileg visel meg a dolog, mert tényleg próbálkoztam, hogy elfogadjanak, de ezek szerint nem ment..
2019. ápr. 16. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt tudom javasolni addig, hogy szépen írd össze ezentúl a munkákat, amiket megcsináltál és ki helyett tetted és, amikor nem tudsz elvállalni valamit más helyett, akkor mondj nemet. Azt is kihangsúlyozhatod, hogy többször is kivetted a kezükből a munkát és nem igazán tudod ezt notóriusan csinálni (persze finoman, nem morgolva). Ha a főnök elkezd izélgetni, hogy legyél önzetlen, stb., bemuathatod a listát, hogy ezt mind megcsináltad MÁS HELYETT.
2019. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszönöm
2019. ápr. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!