Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A az egyik legjobb barátomról...

A az egyik legjobb barátomról kiderült, hogy meleg. Nem commung out-olt, hanem véletlenül. Hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés
Én hetero vagyok, és eddig elég közeli viszonyban voltunk, de most attól félek hogy esetleg a kapcsolatunkból mást is akar, vagy belém szeret. Nem tudom hogy lehetne ezt kezelni...

2021. okt. 25. 22:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy eddig, miért kéne máshogy? Ő nem változott.
2021. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ràérsz ezen akkor aggódni, ha látod ennek a jelét... Addig ez egy mellékes infó... Nekem az egyik legjobb barátom balkezes
2021. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Hülye vagy. Azért mert meleg, még nem fog többet akarni. Ha nem vagy troll, akkor meg kicsit gondolkodj el magadban. Legjobb barátod? Nyilván valamiért a legjobb barátod volt eddig is, akkor tiszteld.
2021. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%
Ja és annyit, ha nekem lenne ilyen barátom, úgy kikukáznám a picsába, mint a sz*r. :D Buta kölök.
2021. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Lehet hogy magammal is szembe kellene néznem mert most igy hogy van ez az eset. Elgondolkodram, hogy lehet hogy homofób vagyok kicsit. Eddig nem tartottam magam annak, és nem akarok homofób lenni.
2021. okt. 25. 23:03
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Egyre jobban trollnak tűnsz, de te dolgod. Mindenki magát minősíti mindennel, ezt jól jegyezd meg. :D
2021. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Viszont volt pár gesztus amit eddig csinált - hátulról átkarolt és lökdöste a seggem, es azt kiabálta megbuzullak. Vagy átölelt amikor pár sör után mentünk haza, es puszival bucsuzott hogy "na jó legyél ám te disznó..." És nem tudom ezek mennyire voltak ártatlanok...

Ti melegek vagytok segítsetek nár egy kicsit...!

2021. okt. 25. 23:06
 8/27 anonim válasza:
93%
Igen, tényleg troll vagy.
2021. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok meleg, de te valószínűleg latens meleg vagy kérdező.
2021. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A haverom is ezt mondja.
2021. okt. 25. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!