Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy viszonyultok ahhoz, ha a nő legjobb barátja egy férfi?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok. A legjobb barátom viszont férfi. 4 éve ismerjük egymást. Ezt úgy kell elképzelni, hogy mindent tudunk egymásról, mindent meg tudunk beszélni, és mindenben számíthatunk a másikra. Azt a kevés szabadidőnket ami van a munkánk mellett, azt együtt töltjük. Tehát engem a városban vagy egyedül látnak, vagy vele.

Ilyen szituációhoz hogyan viszonyultok? Mivel nincs ránk írva, hogy csak barátok vagyunk, egyáltalán mertek kezdeményezni? Vagy úgy veszitek, hogy biztos vele vagyok, nem érdemes semmit se csinálni.

Ami még érdekelne, hogy ha mertek kezdeményezni, nem lesz előbb-utóbb az, hogy válasszak a barátom és köztetek?



2016. nov. 19. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló szituban, szintén nő vagyok. Nálam úgy maradt meg a béke a kapcsolatban és a barát között, hogy mi a abarátommal abszolut nem egymás zsánerei voltunk, szóval see külső-se belsőre. Igazából belsőre is volt 1-2 dolog, ami közös volt, de alapjaiban mindenben nagy ellentétek voltunk.

Tehát köztünk nem volt semmi "olyan" szikra, amiből a párom azt érezhette volna, hogy ez bármikor átfordulhat komolyabbra.

Nálatok is így van? Mert ha igen, akkor ez így működhet szerintem.

2016. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem kezdeményeznék nála emiatt. De amúgy tarthatom ettől függetlenül jó fejnek stb, csak úgy kezelném, mintha foglalt lenne.
2016. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha alszol/dolgozol/a maradék idődet a legjobb barátoddal töltöd, ott már nincs hely egy párkapcsolatnak. Én hagynálak.

30/f

2016. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
Nekem eddig mki tudta kezelni. Egy 19 éves barátságról van szó. És még ezen a régin kívül is; szinte csak férfi barátaim vannak, kevés csajjal jövök ki igazán jól. Mivel eleve így ismer meg mki, ez vhogy így is természetes. De én nem is tudnék egy olyan fickóval mit kezdeni, aki ezt nem tudja kezelni. Elég szabad szellem vagyok.
2016. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
ebben én nem hiszek.olyat láttam ,hogy a fickó szerelmes volt de a nő nem és a palimadár mindenkor ugrott mint a pincsikutya,ha a nő csettintet.ők erre azt mondták csak jóbarátok és nincs semmi köztük.így is volt egyik kihasználta a balfa szabbikat.
2016. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló szituban az exem nem tudta kezelni a dolgot. Nem hisztizett látványosan, meg azt állította, nem féltékeny, de totál megváltozott a viselkedése, ha szóba került a barátom, ha meg véletlen akkor hívott fel telefonon, mikor együtt voltunk, akkor totál kifordult magából. De persze nem féltékeny, őőőő nem. Csak éppen utána kitalálta, hogy én őt nem is szeretem, mert akkor nem kellenének férfi barátok, stb. stb...

Persze nem maradtunk együtt.


Egyébként nálunk hozzátartozik a történethez, hogy azóta a már fent említett baráttal vagyok együtt... Nem az exem miatt, meg nem rögtön utána, de X vacak kapcsolat után, mindentmegbeszélve, egymásraszámítva, egy idő után adta magát a dolog.

Szóval azért ez is benne van a pakliban...

2016. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!