Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim az egyeteme...

Nincsenek barátaim az egyetemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már másodéves egyetemista vagyok, de sajnos nem szereztem olyan barátokat, akikről úgy érezném, hogy tartós barátság lenne. Ismerősök vannak az egyetemen, de sajnos velük nem beszélek valami sokat iskolán kívül. Volt egy baráti társaságom, de sajnos beláttam, hogy mérgező személyiségek, ezért inkább kizártam őket.

Kicsit rosszul érzem magam, hogy nincsen olyan baráti kapcsolatom az egyetemről, akivel órára járhatnék, vagy szünetekben találkozhatnánk. Nem tudom mi tévő legyek, mert sajnos látom, hogy már a klikkek kialakultak, és nem hiszem, hogy befogadóak lennének.


2021. okt. 26. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én olyannal barátkoztam össze, aki szintén egyedül ült minden órán, így nem nagyon zavarkodtam más baráti társaságoknál. Mivel másodéves vagy, ezért szerintem nálatok is van olyan, aki tavaly az online oktatás miatt nem tudott úgy összebarátkozni, szóval keress olyanokat, akik egyedül ülnek szünetben, ülj melléjük, kezdeményezz beszélgetést.
2021. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!