Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Badoon csak csúnya lányok...

Badoon csak csúnya lányok húznak jobbra kb, ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Oké, 1 napja vagyok fent, de már kezd idegesíteni. Múltkor is csak 1 napig bírtam, mert a 10 kedvelésből 1 volt az aki tényleg szép volt, a többi mind extrémen ronda. Konkrétan ilyen putris, épp terhes cigány nő is volt közte. Mi lehet a gond? Ennyire nem lennék szép férfiként? Akinek van kedve, az elmondhatná rólam az őszinte véleményét, mert kezdem magam extrém rondának érezni. De legalábbis nem annyira jóképűnek, hogy a badoon fentlévő normális lányoknak tetszek... :D
2021. okt. 28. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi van xD.

Azok a lányok olyanok mint a férfiak. Mindenkit jobbra húznak. Az az egy szép lány meg nem fog neked írni.

Én tudom magamról, hogy jól nézek ki, és több fullos barátnőm is volt/van. De a társkeresőn kb 0% az esélyed. Persze ha mindenképpen ott akarsz ismerkedni, előny ha kockahasad van és egy hajón fekszel vagy ilyesmi. Amúgy meg felejtsd el. Max ha nagy szerencséd van egy enyhén csúnya lánnyal összejöhet egy sex. De ennyi. Az életben ezerszer könnyebb megtalálni valakit. Vagy akár itt gyakorin.

2021. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyre inkább elszállnak az ilyen társkeresők.


Régen is ronda voltam, most is ronda vagyok. Mégis egy olyan 6-10 éve még simán találtam olyat akivel el tudtunk indulni egy beszélgetéssel, még akár kapcsolat is lett belőle, hosszabb rövidebb.


De olyan 5-6 éve konkrétan semmi, maximum engem is az extrén ronda "nők" találnak meg. Nem sértésből mondom, de tényleg semmi nőiesség vagy szépség, igényesség nincsen bennük.

2021. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy vicces, mert csináltam régen is meg pár éve is kamu profilokat jóképű modell pasik képeivel.


Eleinte rengeteg jó csaj írt, majd később azt vettem észre, hogy már nem válaszolnak a "jó csajok" és még a modell-sportos-pénzes pasi profilra is csak az egyre csúnyább lányok írtak. De tényleg a cigány putris kategória.


Szóval valami nagyon elment rossz irányba.


Én is azt mondom, ismerkedés csak a való világban.

2021. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!