Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akarja senki beismer...

Miért nem akarja senki beismerni, hogy a csúnya embereknek nincsenek ugyannyi jogaik mint a szépeknek?

Figyelt kérdés
Miért kell ezt folyton tagadni. És nem a törvény adta jogokról beszélek, hanem az iratlanokról!
2021. jún. 27. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez butaság.


Joguk ugyanannyi van. Te a lehetőségekről beszélsz.

2021. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én elismerem. Mióta előnytelen hajjal járok (mert növesztem) tapasztalatom én is, hogy másképp viselkednek velem. De ez régóta így van, egy ápolt, intelligensebbnek tűnő és szebb emberhez mindenki máshogy közelít, mint ennek az ellentétéhez. Persze vannak kivételek, de ritka. Munkahelyekre is könnyebben veszik fel a szebb embereket, sok munkakörben például csak szépeket alkalmaznak (mondjuk aki termékmintákat árul). Ez van.
2021. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Pont ugyanazok a jogok vonatkoznak rájuk is.

Íratlan jogok pedig nem léteznek.

2021. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

A csúfságot intelligenciával és stílussal lehet feledtetni. Annyira nagyon kevesen rondák, hogy ez ne váljon be.


Ha azt hiszed, hogy a csúfságod miatt nem vagy sikeres, akkor valószínűleg tévedsz, és más gyarlóságod miatt szenvedsz.

2021. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Jogaik vannak, lehetőségeik nincsenek kihasználni ezeket a jogokat.
2021. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%

Örök életemben így éreztem.

Meglöknek az utcán,bunkók velem,a férfiak vagy lenéznek vagy van a másik véglet,és zaklatnak,az "elvégre csúnya vagy,mit válogatsz" alapon.Munkában összesúgnak a hátam mögött,az ismerősök sosem kérdezik meg van-e valakim,mert tudják,hogy sosem lesz senkim.

Ehhez képest a szebb nőtársaim..bókolnak nekik,tartják őket valamire,ég és föld a bánásmód köztünk..

2021. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6


Férfiak körében is így van, ha ez esetleg megnyugtat egy picit. Pont erről szólt az életem. Ami a legidegesítőbb az pedig az, hogy mindenki tagadja…

2021. jún. 28. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokra mennek a bókokkal. Egyébként ma már a szép nőket is lekezelik, sőt néha őket még jobban mert egyből a r*bancot párosítjàk mellé.
2021. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!