Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik oldalon barátkoztok?

Melyik oldalon barátkoztok?

Figyelt kérdés
Van esetleg olyan oldal ahol talál az ember normális beszélgető társat? Nekem többnyire az a tapasztalatom, hogy amienst megtudják rólam, hogy lány vagyok jönnek a perverz dolgok meg a küldj már egy képet a melledről meg ilyenek. Van esetleg olyan oldal ahol ezek ki vannak valamilyen formában szűrve? Vagy ez esélytelen? 😅
2021. nov. 1. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én beszélek veled (a másik nemből vagyok, de nincs perverzióm). Dobj fel egy témát és anonim nyomhatjuk…
2021. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam itt is, de a legtöbben szó nélkül eltűntek egy idő után, meg egyébként is abból állt a "beszélgetés", hogy én próbáltam kínkeservesen újabbnál újabb témákat felvetni, mert a másiknak még a visszakérdezés sem ment. Szóval ez egy idő után fárasztó. Örülnék olyan embereknek, akik tényleg tudnak beszélgetni, és akik nem azt várják el, hogy mások szórakoztassák őket.
2021. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért online próbálkozol?
2021. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van a Facebookon barát kereső csoport

Nem is 1

Ott próbálkozz

Főleg lányok vannak

2021. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess olyan emberekkel akiknek tudod a személyazonosságát és hogy van mit veszteniük ha furcsán kezelnek téged.


Ez nagyon sarkallatos példa, de ha én beszélnék veled facebookon úgy hogy tudod a barátnőm nevét és bármikor ráírhatsz ha alpári módon elkezdek feléd közeledni, akkor valószínűleg nem fogok képeket kérni a melleidről.


Persze nem kell hogy barátnője legyen a másiknak. Az is elég ha közvetlen környezetére hatással lehetsz és fél attól, hogy tovább adod milyen paraszt volt veled.


Szóval nem ajánlom az anonítm oldalakat, mert itt mindenki azt mond amit hallani akar és olyan dolgokat tehet, amiket normál esetben neve felvállalásával soha sem tenne meg.


Tehát személyesen beszélges vagy mondjuk facebookon, de ott is figyelj hogy ne Józsira a kőművesre írj rá, aki Gyulán lakik, mert ő lehet lesz-rja ha kiderül róla akármi is vagy éppen nem elég inteligens tartson ettől.

2021. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!