Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ne csak én...

Mit tegyek, hogy ne csak én írjak rá a haverokra? Miért mindig egyoldalúak a kapcsolataim? 21/L

Figyelt kérdés

Van például egy olyan fiú ismerősöm, akire mindig én írok rá. Jól sülnek el a beszélgetések, egész nap írunk akkor. Azután van, hogy egy ideig nem szeretném zavarni (3-5 napig). A baj az, hogy ő simán nem keres, ameddig én nem teszem. Miért? Pedig írta is, hogy “zavarhatnám” többször a leveleimmel. Meg is csinálom, de egyre jobban zavar ez az egyoldalú érdeklődés. Szerintetek akkor hazudott, hogy kedveskedjen nekem?


Szóval, nem értem, miért nem érdeklődik senki sem irántam. Beszédes vagyok, többször írták már, hogy elég vicces is. Szeretem támogatni, (néha) becézgetni őket stb.. Nem vagyok rámenős, hagyok teret a másiknak. Ha bármi van, nekem öntik ki a lelküket. Mit csinálok még mindig rosszul? Nem vagyok lábtörlő sem, kiállok magamért, ha kell.



2021. nov. 1. 17:28
A kérdező szavazást indított:
Csak hazudott, hogy ne érezd magad magányosan
Félénk és ezért nem ír
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj neki többet. Én is ugyanilyen helyzetben voltam. Már több ember van, akivel hónapok óta nem beszéltem. Egy idő után elfogadtam, hogy biztosan nem vagyok nekik elég fontos.
2021. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb beszélgettek, a végén úgy köszönj el tőle, hogy mondod neki kedvesen, hogy majd írjon rád, vagy hogy ő is rád írhatna nyugodtan. Szóval adsz neki egy kis bátorítást, talán csak ennyi kell a dologhoz.
2021. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van. Pár hónapja megfogadtam, hogy senkire nem írok már, úgysincs értelme. Azóta sem beszéltem senkivel. Mindenki pótolható, ezek szerint...
2021. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező nő?

Miért is nem ír a férfi?

Szingli férfi létemre én írok a nőknek!

Becsületesen és őszintén kell viselkedni a nőkkel!

Természetesen máskülönben viszont is!

2021. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!