Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes vagyok, de hogy...

Szerelmes vagyok, de hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Valaki van aki nagyon tetszik és mondtam a legjobb barátnőmnek, hogy van valaki aki tetszik, de nem mondom el ki, és most meg tudni akarja...

Nem mintha nem bíznék meg benne, vagy ilyesmi, csak attól félek, ha a kiszemeltem a közelben van, akkor mutogatni fog, meg nekem súgni ciki dolgokat meg ilyenek, értitek? Na szóval elmondjam vagy ne és ha igen akkor hogyan, ha meg ne akkor miért ne?


2021. nov. 2. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ugye tudod, hogy ide 16 év alatt nem lehet regisztrálni!

Nem vagy szerelmes tetszik, hiszen nem is ismered. Ha mutogatni fog, meg súgni, akkor sehogy. Ha tud normálisan viselkedni, akkor megmondod, hogy Péter a 11/A-ból.

2021. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Jézus...5 éves vagy?
2021. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Na menj vissza oviba kislány. Xd
2021. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg ne akkor miért ne? Ember, ott soroltad fel az okait, hogy miért nem akarod elmondani. Akkor mi a kérdés?
2021. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az óvoda itt, te jó ég. 🤦
2021. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a barátnődnek mondd meg, hogy ki tetszik, hanem a kiszemelt fiúnak! Akkor nem kell félned, hogy lebuksz, mivel tudni fog róla. És ha mázlid van, akkor ő is hasonlóan érez, mint te. Ha nem, akkor meg majd túlteszed magad rajta.
2021. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!