Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csúnya embertársak, szerintete...

Csúnya embertársak, szerintetek nekünk meg kell tanulni együtt élni a gúnnyal ami az emberek magatartásában nyilvánul meg felénk?

Figyelt kérdés

Nem lehet ettől valamiképp mentesülni?

Mindig mindenhol gúnyolódnak a csúnyákkal. Ha jókedvük van azért, ha szerelmesek azért, ha sikert érnek el azért, ha depressziósak azért, szinte nem is mutathatnak ki semmit mert látszólag nekik nem szabad belefeledkezniük semmilyen cselekvésbe.


2021. nov. 3. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Lehet mentesülni, úgy hogy van önkritikád. Viccnek fogod fel az egészet. Volt munkatársamnak 3 ujja volt, munkahelyi baleset miatt, nem hoztuk szóba nyilván, de mindig ő poénkodott vele, hogy polip.:D Nagy forma volt, mindenki bírta.
2021. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Több "csúnya" ismerősöm is van, kedves emberek, normális értékrenddel. Senki nem cseszteti őket, vagy űz belőlük gúnyt.
2021. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
27%
Az ember egy rohadt egoista lény már elmegy valaki idegen az utcán rögtön valamilyen vélemény születik legbelül általában rendesebbek magukba tartják.Általában az ember ritkán ismer el valakit vagyis nehezebben születik pozitiv vélemény valahol saját magukkal való bajukat vetitjék másokra.Ám mivel globálisan nem tudsz változtatni az embereken igy valahol csak meg kell tanulni nem foglalkozni vele ,hogy jól tud érezni magadat a börödben.Tudom miröl beszélek mivel általános iskolában ki voltam közösitve,és magamat okoltam de késöbb rá jöttem semmi különöset nem tettem volt tölem sokkal jobban megszolható szóval irreális a dolog.Igazábl csúnya nincs,mert emberenként váltózó mit tartanak szépnek.Különben mai társadalom alakult ilyené köszönhetöen a közöség médiáknak,mostanra ha nem úgy nézel ki mint egy playboy magazin cim oldalán lévő ember akkor már csúnyának tartanak vagy jobbik esetben átlagosnak.Közöségi médiákkal az a baj ,hogy hibás felfogásokat tanit az embereknek:mi számit menőnek vagy szégyenek , mi számit szépnek vagy mi nem.Úgy hirtelen ennyi juttot eszembe válasznak de bár ez egy olyan téma amiről könyvet lehetne irni.
2021. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez inkább csak az iskolában szokott jelen lenni! Más helyekre pl munkahely már nem szokott annyira jellemző lenni.
2021. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Gyerekként sajnos tényleg nehéz mit tenni a piszkálódással, de a gyerekek mindenféle dologért hajlamosak megnyomorítani egymás életét. Ha nem vagy csúnya, akkor keresnek más okot rá. Felnőtként pedig olyan társaságot kell keresni, ahol nem elfogadható ez a fajta viselkedés. Soha el nem tudnám képzeni a saját baráti környezetemről, hogy bárkit is bántsunk a külseje miatt.


25/F

2021. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajna az önkritika,és bele kell törődni hisz amint nem tudsz változtatni azon nem tudsz.
2021. nov. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!