Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy béküljek ki a barátnőmmel?

Hogy béküljek ki a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Nem úgy a barátnőm, hanem mint barát, elég régóta, kb 5 éve, mondhatni legjobb barátnak, mindig mellettem volt. Sajnos csináltam egy elég nagy hülyeséget amiért nem ír vissza azóta. Kocsmája van, elmentem inni oda, nagyon ritkán iszom, gondoltam egyszer lenézek, dumálgatok közbe vele. Minden jól ment, de pár pohártól eléggé megvadultam, és akkor elkezdtem neki mondani hogy innentől ingyen iszom. Megsértődött már akkor de amúgy csak viccből mondtam, nem úgy jött le ahogy gondoltam, kicsit megememltem a hangom igaz de csak azért mert részeg voltam, nem azért mert agresszív voltam. Mindegy, akkor a párja odajött hozzám és beleállt az arcomba hogy én mit képzelek. Azután rálöktem, megakart verni de lefogták a haverjai. Akkor elmentem a kocsmából. 5 perc után visszamentem, hogy kamuból megbeszéljem a dolgokat. Odamentem a gyerekhez, bocsánatot kérni, akkor már lenyugodott, megbocsátott, majd mikor elfordult fejbevertem egy sörösüveggel, majd kihívtam a barátait verekedni, de elfutottam végül mert fölényben voltak.Ennyi a sztori, írtam a barátnőmnek már elég sokat, de nem ír vissza,

2021. nov. 5. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet lepontozni, de ezek után én se írnék vissza...
2021. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha én ott lettem volna nem futotrál volna el.

Én nagyon gyorsan futok, és nagyon sokáig képes vagyok sprintelni.

2021. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!