Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan béküljek ki a legjobb...

Hogyan béküljek ki a legjobb barátnőmmel? 18L

Figyelt kérdés

Pár hete össze vesztünk.. Szinte már testvérem! Szoktunk néha természetesen veszekedni de ilyen mint most meg ennyi ideig még nem volt... Tudom hogy számítok neki vagyis gondolom:D és ő is nekem de nem akartam én meg tenni az első lépést csak kezdek félni hogy ő sem fogja

Mit csináljak?



2017. dec. 6. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi volt a vita trágya?
2017. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igzából csak úgy egy ideje már nem jól van/volt valami köztünk és leírtam neki erre tiszta flegmán válaszolt én meg idegessé váltam és beanyáztam neki:( azóta nagyon nem beszélünk le is tiltott.Amikor meg feloldott és békülni próbált akkor én tiltotam le most feloldottam és ennyi nem ír nem írok De amúgy pár hét múlva el is fog költözni innen elég messzire..Szóval most nem tudom..
2017. dec. 6. 21:31
 3/3 anonim válasza:
Szerintem kezdeményezz te ha igazán fontos neked.:) Kérj tőle bocsánatot és mondd neki, hogy ez neked nagyon rossz így és megbántad, nem gondoltad komolyan és neked fontos. De neked is rosszul esett. Ha igazán számítasz neki akkor minden rendben lesz:)
2017. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!