Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan béküljek ki a mostmár...

Hogyan béküljek ki a mostmár volt legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
15 éve ismerjük egymást, kb fél éves korunk óta. Együtt nőttünk fel, viszont most mentünk gimibe, és októberben lett egy kapcsolatom. Nem igazán bírták egymást a barátom meg a barátnőm eleve, először még bírták egymást de egy konfliktus miatt köztük ez megváltozott, aminek ha jól emlékszem én voltam az oka. 8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, a barátom miatt már ezen kívül volt hogy egyszer összevesztünk és több mint egy hétig nem beszéltünk, iskolába mivel egy osztályba járunk teljesen levegőnek néztük a másikat. Azóta kibékültünk, de leváltott engem mint legjobb barátot, és természetesen pont arra akit én ki nem állhatok. Ő egyébként olyan ember, hogy ha ő is hibázik sose kér bocsánatot ő, felőle mindig akármeddig nem is beszélhettünk volna szerintem, mindig én akartam békülni. Viszont most egy félreértés miatt összevesztünk 3 hónapja, és azóta nem beszéltünk, mert én nem vagyok hajlandó megint én békülni mert mindig én akarok csak. Viszont jövő hónapban együtt megyünk nyaralni... Direkt azért jönnek velünk mert mikor még jóban voltunk akartam hogy jöjjenek ők is, és végül ők is eljönnek. Ezen kívűl nagyon hiányzik is... mit csinálhatnék? Hagyjam inkább vagy valahogy mégis próbáljak meg kibékülni vele?

2019. máj. 31. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kimutatta KÉTSZER is a foga fehérjét - nem éri meg békülni. Elveszteni egy régi, de hamis barátot? Igen!
2019. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez a kamaszodás IGAZI KEZDETE Nálatok?! Majd kinövitek, és tudni fogjátok, hogy mit akartok!
2019. jún. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!