Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom szerelmes...

A legjobb barátom szerelmes belém, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiúk vagyunk, bevallotta hogy meleg és szerelmes belém. Én hetero vagyok nincs bajom a szexualitásával (már sejtettem egy ideje) de mi lesz így a barátságunkkal ha ő többet érez? Összevesztünk, haragszom amiért eddig nem mondta el, fejéhez vágtam hogy ő részéről az egész barátság hazugság volt. Túlreagáltam lehet, de innen hogyan tovább?

2021. ápr. 10. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Itt a vége.
2021. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nyomd meg a F billentyűt és lépj tovább.
2021. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos a reakciód, mert nem érted, nem is értheted hogy benne mi játszódik. A kapcsolatotok egyáltalán nem volt hazugság. Az, hogy többet érez, csak egy része az egésznek, a kapcsolat igaz - ságát pedig nem befolyásolja. Nem jókedvéből lett szerelmes beléd, és él át ezzel pokoli kínokat - nem akaratlagosan szeretett beléd.


Mind a kettőtök érzésvilágában le kell üllepednie a történteknek, le kell higgadnotok. A barátságotokban nem esett kár, ugyanott folytathatjátok, ahol abbamaradt. Az eszével tudja hogy ez a kapcsolat párkapcsolatként nem tud létre jönni, az idő múlásával ezt a szíve is felfogja majd, addig legyél vele türelmes, mert ameddig ez nem tudatosul az érzésvilágában, addig nehezen fog bírni az érzéseivel.

2021. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Jaj.Sorry de szerintem ennek így vége.Ha te nem érzel iránta ÚGY ő meg igen akkor nincs mit tenni.Sajnálom.
2021. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.


Annyira éretlen a válaszadók többsége hogy az valami hihetetlen... Mégis miért kellene eldobni egy ki tudja mi óta tartó barátságot egy "pillanatnyi" állapot miatt!? Beléd szeretett, igen. Ez téged szinte semmilyen mértékben nem érint hátrányosan, ő viszont rettenetesen szenved tőle, amég nem tudja érzelmileg is feldolgozni azt, hogy ez nem működhet. Meg kell várni amég tisztázódni tud benne a helyzet, aztán onnan folytatni ahol abbahagytátok. Ha tudatosítani tudja magában a dolgot, akkor ez a probléma onnantól kezdve megoldottá válik "egy életre." Miért kell az első adandó nehézség után rögtön feladni, és megszüntetni a kapcsolatot!?

2021. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szerintem ez egy olyan szituáció amit meglehet oldani, csak nagyon kínos és hosszú az oda vezető út. Minthogy logikusan belegondolva... Van olyan hogy a plátói szerelem elmúlik és szimplán tovább lépsz az illetőn, persze ehhez idő kell meg talán egy kis tér... Ebben az esetben talán nélküled :(

Teljesen érthető a te kiborulásod is, hiszen minden bizonnyal sokkolt az az információ. Ennek ellenére ha legközelebb beszéltek próbálj meg higgadt maradni. Hallgasd meg őt, legyetek őszinték, beszéljétek meg mit akartok a kapcsolatotokkal tovább. Ha esetleg azt mondja, hogy neki most kell egy kis idő, hogy túl jusson ezen, akkor tartsd ezt tiszteletben, pár hónap után lehet hogy újra tudjátok kezdeni. Ha igazán jó barátotok voltatok, akkor bizony túl fogtok ezen is jutni. Igazából rengeteg szituáció kisülhet ebből még, csak rajtatok áll. Szerintem itt a higgadság és a türelem a lényeg. Nagyon szurkolok nektek!

2021. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Volt hasonló személyes történetem, mi lányok vagyunk. Legjobb barátnőm egyszercsak bevallotta, hogy biszex és az utóbbi időben elkezdett vonzódni hozzám. Engem az ott, abban a pillanatban eléggé lesokkolt, egyáltalán nem számítottam rá. Én hetero vagyok, aznap már nem is beszéltünk erről, az utána lévő 2 nap pedig szörnyű kínos volt. Aztán én hoztam fel a témát, mert láttam, hogy feszeng, hogy ninvs jól, mert azt hitte haragszom rá, ezért átbeszéltünk mindent, mert ő attól félt, hogy emiatt elveszíti a barátságomat, és én is attól féltem, hogy sosem lesz többet a régi. És lám, azóta eltelt lassan egy év és minden rendben van. A barátságunk szorosabb, mint valaha. Ő túllépett, már párja van,mi pedig sokkal közelebb érezzük magunkat egymáshoz, hogy már ezt sem kell titkolni.

Szóval meg lehet menteni az ilyen barátságokat, csak mindketten akarnotok kell. És ne legyél rá mérges, nem tehet róla. Az is lehet, hogy csak egy fellángolás, és nemsokára el is múlik.

2021. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!