Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ajándékozhatnám meg...

Hogyan ajándékozhatnám meg Németországban lakó barátnőmet?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék neki adni valamit, a látogatás kizárva. Vagy olyasmire gondoltam amit online lehet adni (pl. Szülinapjára összevágtam egy videót), vagy pedig rendelni gondoltam, viszont lehetőleg nem kínai oldalról (nem szeretném az olcsó munkaerő kizsákmányolását támogatni)


Illetve pénzt sem szeretnék, mert az olyan személytelen.


Szóval ha van valami ötletetek online ajándékre vagy egy oldal ahonnan tudnék rendelni, vagy valami más, mondjátok, bármi jöhet!


(Konkrét ötletem nincs még pl. hogy milyen tárgyat adnék vagy ilyesmi, nagyon sok mindennek tud örülni szinte bármilyen oldalról tudnék neki találni valamit szerintem.)



2021. nov. 8. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, a gesztus a lényeg. Posta segít. Kis bögre mondjuk, becsomagolod, leadod Postán, aztán heli van.
2021. nov. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Ha ez egy gesztus, mar azzal kezdodik, hogy nem jon az otlet. Tehat az nincs meg, ami miatt szep dolog volt regen az ilyesmi. Nem szokas nyugaton ez a kenyszeres ajandekozas, mint nalunk. Ez mar egy feladatta valt, igy semmi szep nincs benne.
2021. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!