Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért történt ez?

Miért történt ez?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok. 2 éve jóba voltam 6 emberrel a szakrol és volt egy klikkunk. Tudni kell rólam h nem én voltam a dominans a társaságban. Általában úgy éreztem h nem figyelnek arra amit mondok de ok elvoltam igy. Azóta egy csaj csatlakozott ehhez a tarsasagunkhoz és random azóta elkezdtek kerülni amikor nem emlékszem rá h vmi sertot mondtam volna. A lány látványosan nem bír, szerintem ő lehet az oka ennek. Ő is eleinte kedves volt velem aztán bunkó lett 2 hét után. Bármit amit kértek megcsináltam nekik segítettem koltozesukkor, haziban akármi volt. Lehet aztán én vagyok egy rossz alak 22/L

2021. nov. 9. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ez sajnos mindig így szokott lenni
2021. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak sajnos ilyen szarkeverők lenni egy csapatban. Lehet itt is ez van, jött egy utálkozó nem bír valakit, ellene fordítja a többieket.
2021. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy csak én vagyok az idegesito és lekoptattak
2021. nov. 9. 20:49
 4/5 A kérdező kommentje:
2 hét alatt hirtelen idegesítővé váltam
2021. nov. 9. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Akit egykor a legjobb barátnak hittünk,mára már csak idegenek
2021. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!