Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nagyon szeretem...

Mit tegyek, ha nagyon szeretem a legjobb barátnőmet, de már idegesít, hogy állandóan füvezik?

Figyelt kérdés

En nem élek ezzel, azelött ő sem használta.

Mostmar barmikor talalkozunk, mindig jelen van a fuvezes, es emiatt egyre kevesbe erzem jol magam, nem is akarok mar talalkozni, mert tudom mi lesz a vege.

A legjobb baratnomrol

Van szo, akinek tenyleg mindent elmondok, de nem tudom, ezt hogyan kellene lereagalni, vagy egyaltalan van-e jogom itelkezni?

Hiszen az o elete, az o dolga.

Viszon nagyon rossz erzes, es nem akarom elvesziteni.


2021. nov. 10. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Vidd el egy addiktológiára.
2021. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

De miért zavar konkrétan?

A szaga idegesít? Vagy rád akarja erőltetni?

2021. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

“ De miért zavar konkrétan?

A szaga idegesít? Vagy rád akarja erőltetni?”


Nem, nem erolteti, de idegesito, hogy baikor talalkozunk, mindig az jon elo, hogy sussunk “ sutit” vagy hogy huu fuvezzunk. Es mivel en egyaltalan nem

Elek ezekkel, ezert zavaronak tartom.

Ha nem tudnek rola, csak magaban szivna el, nem is erdekelne, de nem ertem, miert kell ennek lennie a talalkozo “fenypontjanak”.

2021. nov. 10. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy téged nem érdekel, hogy füvezik, csinálja, ha akarja, hiszen ebbe nem akarsz beleszólni, de kérd meg szépen, hogy amikor találkoztok, akkor ne erről kelljen már beszélgetni, ne hozza fel, ha nem muszáj. Ha igazi barát, meg kell, hogy értse.
2021. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel menőnek akarja magát feltüntetni előtted.

Nekem is volt ilyen barátnőm olyan különbséggel, hogy én nem mondtam nemet a dolgokra, de egy idő után már csak arra voltam jó neki, hogy közösen csináljuk és másért már nem is keresett. Én meg nem akartam napi szinten betépni.

2021. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetértek 4-essel, ezt beszéld meg vele. Ha ezt nem érti meg, akkor már vele van a baj (szerintem).
2022. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!