Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ő sérteget az nem probléma,...

Ha ő sérteget az nem probléma, de ha én az igen? Közös barátaimat is elmarta tőlem, ha egyáltalán azok voltak?

Figyelt kérdés

Osztálytársamról van szó, elég személyeskedve szokott engem csúfolni "vicc"-ből, szólva lett neki, hogy nem vicces, inkább sértő, de ugyanúgy folytatta. (Ez nem 1 napig tartott, hanem kb szeptember óta)

Én meg elég erősen a gyengepontjával támadtam vissza, elegem volt, ennek az eredménye az lett, hogy letiltott mindenhonnan, és kerül. Barátjának tekintett. Ez most az én hibám?


A baj az, hogy közös barátaink is vannak, és a naponta állandoan velük van, én meg nem lehetek ott, mert nem figyelnek rám (bár amúgysem szoktak), magyarán kitúrt.


Az a helyzet, hogy olyan érzésem van, mintha az igazságba csöppentem bele, ami nagyon elszomorít. Tudtommal a barát, az barát bármikor, de most már nem ezekszerint. Egy barát nem szokta magára hagyni a másikat, mert miért ne. Én megkérdeztem tőlük messengeren, miért szrnak duplán magasból rám, erre azt írják nem igaz. Eléggé elszomorít.



2021. nov. 10. 20:29
 1/1 anonim válasza:

Várjunk csak,valami megragadta a tekintetem. ,,Amugy se szoktak"?

Ha tényleg így van,nem is értem miért vagy részese annak a társaságnak,és keresel olyan embereket,akiket érdekel,hogy mit gondolsz. Az osztálytársad pedig hagyd menni,makacs,és ez nem hiszem hogy változni fog.

2021. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!