Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kellenek egyáltalán barátok?

Kellenek egyáltalán barátok?

Figyelt kérdés
Most vagyok 7.es és a barátaim is ugyanannyi idősek mint én, de eégebben elég sok időt töltöttem felnőttekkel és maradt egyfajta elvárás bennem mások iránt.Emiatt nehezen jövök ki velem egykorúakkal mert érettebb vagyok náluk és ezt most nem egoizmusból mondom és már harmadik óta ezt érzem és ők is.Ebből kifolyólag az osztályban nem vagyok valami közkedvelt mert olyan ember vagyok aki hogyha lát valamilyen embert rosszu csinálni valamit és én tudom azt jobban próbálok neki segíteni és nem azért hogy magamat fénnyezzem mások szemében,mert ők ezt hiszik pedig ez nagyon nem igy van és emiatt nagyon sok ember csak kibeszél a hátam mögött.ha van valakinek tapasztalata vagy ötlete ezzel kapcsolatban nyugodtan irjon.megköszönném.

2015. szept. 6. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik segíteni, és kész :D nincs probléma. Majd megtanulják ők is
2015. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha érettebbnek tartod magad miért nem barátkozol akkor idősebbekkel és nem lesz ilyen problémád.
2015. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy csak simán ne javítsd ki őket állandóan abban, amit csinálnak. Hidd el, vannak dolgok amikben ők a jobbak nálad, csak nem javítanak ki téged. Tapintatosságból!

Ha lesz közeli barátod, akivel kölcsönösen bíztok egymásban, majd adhattok egymásnak tanácsot. De egy félhavertől a kioktatás az egyszerű megalázás, amiért joggal kerülnek.

2015. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!