Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a probléma azzal, hogy én...

Mi a probléma azzal, hogy én inkább vagyok egyedül, mint hogy belemenjek alkalmi kalandokba, ami egyáltalán nem az én ízlésem? 24F

Figyelt kérdés

Számomra sokkal jobb az hogy egyedül legyek, minthogy lefeküdjek olyan lányokkal, akiket alig ismerek és nem is szeretne tőlem semmit se. nálam ez nem úgy működik, hogy "csak egy menet kell". Tudom hogy vannak ilyen emberek, tiszteletben tartom az életvitelük és boldog vagyok ha ők örömük lelik ebben. De én nem vagyok ilyen személy. Elfogadom, hogy ez azzal jár, hogy évekig nem szexelek (így is történt, most is tart) de számomra ez 1000-szer jobb, minthogy eláruljam önmagam. Nem látom értelmét annak hogy belemenjek valamibe, ami nem én vagyok. Természetesen hiányzik a szex és rossz egyedül, de így legalább sok idő jut azokra a dolgokra, amikkel szeretek foglalkozni. És bármikor jöhet valaki, pont akkor amikor nem számítok rá. Aggódnak értem itthon és a barátaim is, meg javasolják az alkalmi szex dolgot, de nem értik meg, hogy ez nem az én ízlésem. (Otthon legalább már elfogadták. Azért volt nehéz nekik, mert a bátyám folyton új lányokat kergetett, nekem pedig nem is volt szex már hosszú évek óta.) Érzékeny lelkű művész vagyok, aki egész nap festeget vásznakon képeket és verseket olvas, nagyon romantikus típus vagyok. Számomra érzelmek nélkül semmit nem ér a testiség, sőt, a gyomrom se veszi be. (Ezt azért tudom, mert már jártam úgy, hogy manipuláltak és hazudtak nekem, aztán a szex is arról szólt, hogy sértegetett lány és gonosz volt velem. Ott rögtön abbahagytam a dolgot és megkértem a hölgyet, ennyi elég volt, kérem menjen haza és ne zaklasson többé. Nem is volt párkapcsolat ez, csak éppen kellett neki valaki akivel szexelhet és még ő volt megsértődve és haragudott rám, milyen "béna vagyok".) Az a baj, néha már nem is tudom, mi lenne a helyes út és sokszor haragszom magamra, hogy lehet, "velem van a hiba" és én állok rosszul hozzá az egészhez.


Mi a probléma azzal, hogy én inkább vagyok magányos és kerülöm az alkalmi szexet? Tényleg "kihagyok" valamit vagy jól teszem hogy nem erőltetek magamra valamit, ami totálisan ellentétes a személyiségemmel és érzelmeimmel?


2019. dec. 1. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a címet olvastam el, a rizsa nem érdekel. Nincs vele semmi baj, mint mindenki, te is úgy éled az életed, ahogy neked tetszik.
2019. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinek van ezzel problémája?


Ha neked jó így,akkor minden rendben


Ha olyanokkal vagy körülvéve ahol az a menő,hogy "lyuk,lyuk,csak darázs ne legyen benne" ott meg maximum nem hangoztatod,hogy más értékrenden vagy, mint ők

2019. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem teljesen rendben van az értékrended. Nem való mindenkinek az alkalmi szex. Az egy jó dolog, hogy te felismerted, neked ez nem menne. Ne erőltesd magadra ami nem tetszene neked!
2019. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így élek csak nőként, szóval nekem szimpatikus a gondolkodásmódod, nem a többségre jellemző az biztos. Ne foglalkozz senkivel, pláne azok véleményével, akik ezért furának vagy problémásnak tartanak, ha szembe mész az elveiddel, az nem fog boldoggá tenni.
2019. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alkalmi szexre érdemes úgy tekinteni, mint egy közös maszturbálásra. Kicsivel jobb, mint egyedül csinálni, de nem ad annyit, amennyit a legtöbben szeretnének, ha adna.
2019. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Az, hogy másként csinálod, mint ők, tehát biztos nem vagy normális. Nyilván ők jobban tudják, mi jó neked.

Ne foglalkozz az ilyenekkel, a fejedre is állhatsz, akkor se leszel nekik elég jó. Felesleges idegeskedni miattuk.

Az élet tele lesz ilyenekkel, akik mindig mindent jobban tudnak. Minél előbb tanulod meg ignorálni őket, annál jobb.

2019. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy vannak még ilyen emberek, mint te! Szerintem nagyon nem helyes, ami manapság zajlik a szexualitás terén, tényleg fűvel-fával összefekszik fiatal, idősebb egyaránt. Örülj neki, hogy helyes értékrended van.
2019. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!