Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm hihetelen...

A legjobb barátnőm hihetelen milyen bunkó!?

Figyelt kérdés

Szóval évek óta barátok vagyunk, Livi (ő) , Blanka, Sára, és én (Kata). Ő otthonról eleve ezt hallja h lehet káromkodni, lehet beleszólni a másik mondandójába. Nagyon elfajultak a dolgok az elmúlt egy évben. Kibírhatatlan. Nyilvánosan mondja így bele a másik arcába ( Blanka arcába) h nem érdekli mit mond és nagyon nem is figyel oda rá. Folyton panaszkodik dől belőle. Nekünk kell lennünk a megértő barátnőknek de ha velünk van valami az már nem érdekli. Azt gondolja tele van komoly problémákkal, de ha egyet meghallgatna Blanka gondjai közül. A fő baj az h Sára és Livi és én egy iskolába megyünk tovább, egy képzést tervezünk, viszont Blanka elmegy inenn koleszba 200 kmre. Örül is h elmegy, és nem kell velük lennie. Esetleg hétvégén tudok találkozni vele. Nem akarok itt ragadni velünk főleg nem Livivel. Mélységesen nagyot csalódtam benne többször, de nincsenek barátaim rajtuk kívül, nem feltételezem h lesznek, elég nehezen nyílok meg. Mit csináljak? Viseljem el még őket évekig ha egy helyre kerülünk vagy mondjam meg amit gondolok és ignoráljam őket/ne baratkozzak velük?


Ui: Blanka az egyetlen akit el tudok viselni. Köszönöm ha elolvastad :)



2021. nov. 13. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez valami brazil szappanopera egyik epizódja?
2021. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Hihetetlen
2021. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennél vannak a életbe nagyobb gondok is
2021. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Keress másik "legjobb barátnőt".
2021. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

"Szóval évek óta barátok vagyunk, Livi (ő) , Blanka, Sára, és én (Kata). ... Blanka az egyetlen akit el tudok viselni."


Neem, aranyom, ti nem vagytok barátok. Sőt, a leírtak alapján egyetlen barátod sincs.

2021. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ebből milyen jó epizód lenne a Máóniká show-ba. 😂
2021. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
13-4 éves libák :-D
2021. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Aztaqrva.
2021. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Most én elolvastam ezt és megjelent előttem Németh Szilárd az a híres mondása, hogy: jéghideg mit kérsz?
2021. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Úristen! Hogy fordulhatott ez elő, pont veled!
2021. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!