Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi legyen a barátnõmmel,aki...

Mi legyen a barátnõmmel,aki mindennap a nyakamra jön,elvárja,hogy szórakoztassam,de viszont nem nyújt semmit?

Figyelt kérdés
A barátnõm mindennap jön,akkor is ha nem hívom.Ha mondom neki,ne jöjjön,akkor is.Elvárja,hogy szórakoztassam,amíg ráér,és neki jó,aztán egy óra múlva otthagy,és eltünik,mert jön haza az élettársa.Ha én vagyok egyedül,és hivom,akkor minden kifogást talál.Én nem tudok rá számitani.Elég komolytalan,hebrencs,õt a "hírek"érdeklik.és kíváncsi nagyon.Semmiségek,amik velem történnek,neki érdekesség.Szeret kukucskálni,de meguntam az egészet.Õ bezzeg soha nem tud semmi friss hírrel szolgálnu,mindig ugyanazt az unalmas nótát fújja.Páromat is hivogatja munkaidõben,hol van,mit dolgozik stb.Két hete nem irok,se nem fogadom,de igy se jó,most méltatlankodik.Mindig ránkaakaszkodik évek óta,más barátnõje nincs komoly.Korán délelõtt végez a munkahelyén,és unatkozik.Házimunkát õsszecsapja otthon."Holtfáradt"munka után,de nem megy haza pihenni,csak nyafog mindennap,milyen fáradt.Már nagyon meguntam,meg a haptákba állást neki és a,szórakoztatását.Sokéves barátság,de nem tudom,hogy kezeljem az egészet,hogy mindkettõnknek jó legyen.

2021. nov. 14. 12:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amúgy is takarítónõként dolgozik.Két hete már el se se hívtam,nem hiányzik az unalmas szövege.Tegnap dělben valaki felcsöngetett,nem nyitottam ki.Majd czak megunja a próbálkozást hiába.
2021. nov. 18. 15:33
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baratsag. Te gazdatest vagy, o parazita.
2021. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!