Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, mit tegyek?

Nincsenek barátaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, új iskolába mentem a volt barátnőmmel, aki lecserélt új barátokra. Én mindig is rossz voltam ebben, 3 hónap eltelt, van 1-2 ember akivel szoktam beszélgetni, de ennyi, ez nem barátság, iskolán kívül nem találkozunk.

Egyébként ha valaki közületek szeretne barátkozni, és 18 alatti lány, akkor írjon privátban. (Félreértések elkerülése érdekében leírom, h én is lány vagyok.)



2021. nov. 15. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakkörök, sportolás?
2021. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Figyeljcsak, ne keljenek neked hamis barátok! 27f vagyok, belefutottam néhányba. Addig vagy érdekes amég érdeket látnak benned. Aztán szépen rád sem írnak. A munkatársaim vegyes életkorúak. 20-47-ig. Egyiknek sincs barátja. Belátták, hogy hiba. Ráment a nőjére, pénzt kért amit nem adott meg, kibeszélte stb.

Szoval ne barátokat keress, hanem haverokat. Akikkel elcseszed az időt, de kárt / szomorúságot nem okoznak a szivedben. Mert sity-suty eltudod engedni.

Remélem megértetted mit szeretnék mondani. Én annyi idősen mint te, máshogy láttam a világot. Sajnos nem fogadtam meg a jótanácsot... most döbbenek rá, milyen igaz volt.


Jelenlegi életemben arra döbbentem rá, hogy az élet tényleg hullámvasút. Azthiszed semmi baj nem érhet mert jól keresel, klasz az életed... figyeld meg történni fog valami. Kirúgnak vagy eltörik a lábad. Mindjárt zuhanás van mint egy hullámvasúton. Na mindegy. Ezeket szivből írtam 3 sör után. Remélem hasznos lesz tsá

2021. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Akikkel csak beszélgetni szoktál, ők nem annyira szimpatikusak? Én elhívnám egyiküket, vagy minkettőt pizzázni, meg ide-oda, pl. moziba.
2021. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!